Мемлекеттің кірістерін пайдаланудың бағыттарын анықтау жөніндегі кейбір мәселелер туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 сәуірдегі N 348 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 9-бабының 8) тармақшасына сәйкес және заңнамалық кесімдерде көзделмеген мемлекеттің кірістерін пайдаланудың бағыттарын анықтау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы, "Теңізшевройл", жауапкершілігі шектеулі әріптестігі, "Теңізмұнайгаз" өндірістік бірлестігі, "Трансошен Шеврон Компани", "Шеврон Оверсиз Компани" арасында жасалған 1993 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасындағы жоба бойынша келісімнің 2 (В) бабында көзделген төлем мемлекеттің кірісі болып саналсын.
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген төлем Қазақстан Республикасының заңнамасында тыйым салынбаған өзге де түсім және кіріс ретінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына есепке алынады деп анықталсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі осы қаулының орындалуы жөніндегі қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары К.Қ.Мәсімовке жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах по определению направления использования доходов государства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2003 года N 348
В соответствии с подпунктом 8) статьи 9 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан" и в целях определения направления использования доходов государства, не предусмотренных законодательными актами, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Считать доходом государства платеж, предусмотренный статьей 2 (В) Соглашения по проекту в Республике Казахстан от 2 апреля 1993 года, заключенного между Республикой Казахстан, "Тенгизшевройл", партнерством с ограниченной ответственностью, производственным объединением "Тенгизнефтегаз", "Трансошен Шеврон Компани", "Шеврон Оверсиз Компании".
2. Определить, что платеж, указанный в пункте 1 настоящего постановления, зачисляется в Национальный фонд Республики Казахстан в качестве иного поступления и дохода, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
3. Министерству финансов Республики Казахстан принять необходимые меры по исполнению настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан