Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгінiң Қорғаныс өнеркәсiбi комитетiн тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 мамырдағы N 467 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңы  24-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Қорғаныс өнеркәсiбi комитетi (бұдан әрі - Комитет) таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi (бұдан әрi - Министрлiк) заңнамада белгiленген тәртiппен Комитеттi таратуды жүзеге асырсын, Министрлiкке берiлетiн ұйымдастыру техникасы мен автокөлiктi қоспағанда, оның мүлкін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiне берудi қамтамасыз етсiн, сондай-ақ осы қаулыдан туындайтын өзге де қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтыру бекiтiлсiн.
4. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасында әскери-техникалық құралдар мен eкі рет қолданылатын өнiмдердi дайындау, өндiру, жөндеу және қызмет көрсету тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы N 657  қаулысы ;
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1031  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн 43-тармағының өзгертулері (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж. N 35, 327-құжат);
3) "Жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылатын бұйымдарды дайындау, өндiру әрі сату жөнiндегi лицензияланатын қызмет түрiне қойылатын бiліктілiк талаптарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 11 шілдедегi N 763  қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 22, 233-құжат).
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен басып күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2003 жылғы 20 мамырдағы
N 467 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтыру
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
2. <*>
Ескерту. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.18. N 952   қаулысымен

Об упразднении Комитета оборонной промышленности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2003 года N 467
В соответствии с пунктом 2  статьи 24 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Упразднить Комитет оборонной промышленности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан (далее - Комитет).
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан (далее - Министерство) в установленном законодательством порядке осуществить ликвидацию Комитета, обеспечить передачу его имущества Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, за исключением оргтехники и автотранспорта, передаваемых Министерству, а также принять иные необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утвердить прилагаемые изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
4. Признать утратившими силу:
1)  постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 года N 657 "О порядке разработки, производства, ремонта и обслуживания военно-технических средств и продукции двойного применения в Республике Казахстан";
2) пункт 43 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 года N 1031 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 327);
3) пункт 3  постановления Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 763 "Об утверждении квалификационных требований к лицензируемому виду деятельности по разработке, производству и реализации взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 22, ст. 233).
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 мая 2003 года N 467
Изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
2.  (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 18 сентября 2003 г. N 952)

3. "Жекешелендiруге жатпайтын мемлекеттiк меншiк объектiлерiнің тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 43, 513-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2006 жылға дейiн жекешелендiруге, оның ішінде жекешелендiрудің алдын ала сатыларына жатпайтын мемлекеттік меншiк объектiлерiнің тiзбесiнде:
1-тармақтағы "Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетінің," деген сөздер "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнің," деген сөздермен ауыстырылсын.
4.  Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2008.03.12.  N 243 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
5. <*>
6. <*>
Ескерту. 5,6-тармақтардың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N  1237 қаулысымен.
7. <*>
Ескерту. 7-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22. N 614   қаулысымен

3. В  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587 "О перечне объектов государственной собственности, не подлежащих приватизации" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 43, ст. 513):
в Перечне объектов государственной собственности, не подлежащих приватизации, в том числе ее предварительным стадиям до 2006 года, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 1 слова "Комитета по оборонной промышленности" и "энергетики," исключить.
4.  (Пункт 4 утратил силу -   постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2008 года  N 243 (вводится в действие по истечении 21 календарного дня после официального опубликования).
5.  (Пункт 5 утратил силу - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2004 г.  N 1237 )
6.  (Пункт 6 утратил силу - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2004 г.  N 1237 )
7. (Пункт 7 утратил силу - Постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г.  N 614 )