Қазақстан Республикасы Президентінің "Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) Қазақстан Республикасының Бас Консулдығын ашу туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 маусымдағы N 505 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) Қазақстан Республикасының Бас Консулдығын ашу туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) Қазақстан Республикасының Бас Консулдығын ашу туралы
Қаулы етемін:
1. Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) Қазақстан Республикасының Бас Консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Генерального Консульства Республики Казахстан в городе Санкт-Петербурге (Российская Федерация)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2003 года N 505
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Генерального Консульства Республики Казахстан в городе Санкт-Петербурге (Российская Федерация)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан Об открытии Генерального Консульства
Республики Казахстан в городе Санкт-Петербурге
(Российская Федерация)
Постановляю:
1. Открыть в городе Санкт-Петербурге (Российская Федерация)
Генеральное Консульство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан