Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 8 шiлдедегi N 737 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 маусымдағы N 511 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Қырғыз Республикасының Yкiметi арасында Қырғыз Республикасынан цемент жеткiзуге қатысты бағалар бойынша мiндеттемелер жөнiнде келiсiм жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 8 шiлдедегi N 737 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
жоғарыда көрсетiлген қаулымен мақұлданған Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Қырғыз Республикасының Yкiметi арасындағы Қырғыз Республикасынан цемент жеткiзуге қатысты бағалар бойынша мiндеттемелер жөнiндегi келiсiмнiң жобасында:
5-баптың 3-тармағының бiрiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Тарапы бастапқы кезең үшiн осы Келiсiмге қол қойылған сәттен бастап қолданылатын Қазақстан Республикасының шекарасына дейiнгi көлiктiк шығыстарды ескере отырып, бiр тоннасы үшiн 21,06 (жиырма бiр АҚШ доллары және алты цент) АҚШ долларына тең бағаны белгiлейдi. Салық салу тараптардың ұлттық заңнамасына және олар қатысушы болып табылатын халықаралық шарттарға сәйкес жүргiзiледi";
қорытынды ережелерде "үш" деген сөз "екi" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетiлген Келiсiмге 3-қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасының Yкiметi
мен Қырғыз Республикасының
Yкiметi арасындағы Қырғыз Республикасынан
цемент жеткiзуге қатысты бағалар бойынша
мiндеттемелер жөнiндегi келiсiмге 3-қосымша
_______________________________________________________________
Жоспарланған      Келiссөздер күнi       Қолданылатын
түзетулердiң                         бағаның күшіне енетiн
саны                                     күнi
_______________________________________________________________
1                                 Келiсiмнiң 13-бабының
1-тармағына сәйкес
2             2003 жылғы 1 тамыз  2003 жылғы 1 қыркүйек
3             2003 жылғы 1 қараша 2003 жылғы 1 желтоқсан
4             2004 жылғы 1 ақпан".
_______________________________________________________________
2. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Қырғыз Республикасының Yкiметi арасындағы Қырғыз Республикасынан цемент жеткiзуге қатысты бағалар бойынша мiндеттемелер жөнiндегi келiсiмнiң жобасына тиiстi өзгерiстер енгiзудi Қазақстан тарапының мақұлдағаны туралы Қырғыз тарапын хабардар етсiн және оған қол қою күнi мен орнын келiссiн.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2002 года N 737
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2003 года N 511
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2002 года N 737 "О заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики об обязательствах по ценам в отношении поставок цемента из Кыргызской Республики" следующие изменения:
в проекте Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики об обязательствах по ценам в отношении поставок цемента из Кыргызской Республики, одобренном вышеуказанным постановлением:
абзац первый пункта 3 статьи 5 изложить в следующей редакции:
"Казахстанская сторона устанавливает для первоначального периода применяемую цену на момент подписания настоящего Соглашения, равную 21,06 (двадцать один доллар США и шесть центов) долларам США за тонну с учетом транспортных расходов до границы Республики Казахстан. Налогообложение производится в соответствии с национальным законодательством сторон и международными договорами, участниками которых они являются.";
в заключительных положениях слово "трех" заменить словом "двух";
приложение 3 к указанному Соглашению изложить в следующей редакции:
"Приложение 3
к Соглашению между Правительством
Республики Казахстан и Правительством
Кыргызской Республики об обязательствах
по ценам в отношении поставок
цемента из Кыргызской Республики
___________________________________________________________________
Количество    ! Дата переговоров  !  Дата вступления
планируемых   !                   !  в силу применяемой цены
корректировок !                   !
-------------------------------------------------------------------
1                             в соответствии с пунктом 1
статьи 13 Соглашения
2        1 августа 2003 года  1 сентября 2003 года
3        1 ноября 2003 года   1 декабря 2003 года
4        1 февраля 2004 года                             ".
--------------------------------------------------------------------
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан уведомить Кыргызскую сторону об одобрении Казахстанской стороной внесения соответствующих изменений в проект Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики об обязательствах по ценам в отношении поставок цемента из Кыргызской Республики и согласовать дату и место его подписания.

3. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi "Қырғыз Республикасынан цемент импорты кезiнде демпингке қарсы уақытша баж енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 10 мамырдағы N 620 қаулысына сәйкес Қырғыз Республикасынан цементтiң импорты кезiнде демпингке қарсы уақытша баж алу нәтижесiнде алынған ақшаны депозиттен республикалық бюджетке енгiзсiн.
4. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Қырғыз Республикасының Yкiметi арасындағы Қырғыз Республикасынан цемент жеткiзуге қатысты бағалар бойынша мiндеттемелер жөнiндегi келiсiм күшiне енген күннен бастап қолданысқа енгiзiлетiн 3-тармақтан басқа, қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

3. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан внести с депозита в республиканский бюджет деньги, полученные в результате взимания временных антидемпинговых пошлин при импорте цемента из Кыргызской Республики, согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2001 года N 620 "О введении временной антидемпинговой пошлины при импорте цемента из Кыргызской Республики".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания, кроме пункта 3, который вводится в действие со дня вступления в силу Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики об обязательствах по ценам в отношении поставок цемента из Кыргызской Республики.
Премьер-Министр
Республики Казахстан