Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 4 желтоқсандағы N 1481 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 маусымдағы N 512 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарының қатардағы және басшы құрамы адамдары антының мәтінін бекіту туралы" 2002 жылғы 2 желтоқсандағы N 978 Жарлығының  қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік салық комитеті салық полициясы қызметкерлері Антының мәтінін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 4 желтоқсандағы N 1481 қаулысының  күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1996 года N 1481
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2003 года N 512
В связи с принятием Указа  Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2002 года N 978 "Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего состава органов финансовой полиции Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление  Правительства Реcпублики Казахстан от 4 декабря 1996 года N 1481 "Об утверждении текста Присяги работника налоговой полиции Государственного налогового комитета Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан