Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 31 мамырдағы N 741 және 2001 жылғы 21 тамыздағы N 1092 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 569 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 588 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.07.2023 № 588 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Кеден кодексiн iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
1) <*>
2) "Тауарларды уақытша әкелу және уақытша әкету кеден режимi қолданылатын лизинг заттарының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 21 тамыздағы N 1092 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 30, 387-құжат):
тақырыптағы және мәтiндегі "Тауарларды уақытша әкелу және уақытша әкету" деген сөздер "Тауарлар мен көлiк құралдарын уақытша әкелу" деген сөздермен ауыстырылсын;
кiрiспеде:
"2000 жылғы 5 шiлдедегi және "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" 1995 жылғы 20 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңдарын" деген сөздер "Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 5 шiлдедегi Заңын және Қазақстан Республикасы Кеден кодексiнiң 191-бабын" деген сөздермен ауыстырылсын.
Ескерту. 1) тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.03.09. N 217 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2001 года N 741 и от 21 августа 2001 года N 1092
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 569. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 588.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.07.2023 № 588 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Таможенного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) (Подпункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 марта 2005 г. N 217 )
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2001 года N 1092 "Об утверждении перечня предметов лизинга, к которым применяется таможенный режим временного ввоза и временного вывоза товаров" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 30, ст. 387):
в заголовке и тексте слова "и временного вывоза товаров" заменить словами "товаров и транспортных средств";
в преамбуле:
слово "Законами" заменить словом "Законом";
слова "от 20 июля 1995 года "О таможенном деле в Республике Казахстан" заменить словами "статьей 191 Таможенного кодекса Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан