Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 28 қаңтардағы N 97 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 шілдедегі N 658 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Еуразия экономикалық қоғамдастығына мүше мемлекеттер әдiлет министрлiктерiнiң ынтымақтастығы туралы келiсiмге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 28 қаңтардағы N 97 қаулысына мынадай өзгерiс енгізiлсiн:
1-тармақта:
"ескертпелермен" деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2003 года N 97
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 658
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2003 года N 97 "О подписании Соглашения о сотрудничестве министерств юстиции государств-членов Евразийского экономического сообщества" следующее изменение:
в пункте 1:
слова "с оговорками" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан