"Сингапур Республикасында Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясын ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 16 шілдедегі N 697 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Сингапур Республикасында Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясын ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Сингапур Республикасында Қазақстан
Республикасының Дипломатиялық
миссиясын ашу туралы
Қазақстан Республикасының халықаралық және ұлттық мүдделерін ескере отырып, түрлі салаларда қазақстан-сингапур ынтымақтастығын нығайту және дамыту мақсатында қаулы етемін:
1. Сингапур Республикасында Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасындағы кеңесші-уәкіліне айына 3 500 (үш мың бес жүз) АҚШ доллары мөлшерінде шетелдік валютадағы лауазымдық жалақы белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасындағы Дипломатиялық миссиясының штат кестесін және шығыстар сметасын айқындасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Дипломатической миссии Республики Казахстан в Республике Сингапур"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2003 года N 697
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Дипломатической миссии Республики Казахстан в Республике Сингапур".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан Об открытии Дипломатической миссии
Республики Казахстан в Республике Сингапур
В целях укрепления и развития казахстанско-сингапурского сотрудничества в различных областях, с учетом международных и национальных интересов Республики Казахстан постановляю:
1. Открыть в Республике Сингапур Дипломатическую миссию Республики Казахстан.
2. Установить должностной инвалютный оклад советнику - посланнику Республики Казахстан в Республике Сингапур в размере 3500 (три тысячи пятьсот) долларов США в месяц.
3. Правительству Республики Казахстан определить штатное расписание и смету расходов Дипломатической миссии Республики Казахстан в Республике Сингапур.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан