Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 шілдедегі N 725 қаулысы
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитінің кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына 2003 жылғы 17 наурыздағы N 02/10 келiсiм-шарт бойынша қосымшаға сәйкес номенклатура мен санда Өзбекстан Республикасының Геология және минералдық ресурстар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне (Ташкент қаласы, Өзбекстан Республикасы) "Сибвзрывкомплект" жабық акционерлiк қоғамы (Новосибирск қаласы, Ресей Федерациясы) беретiн жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi, Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi және Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 22 шілдедегі
N 725 қаулысына
қосымша
2003 жылғы 17 наурыздағы N 02/10 келiсiм-шарт
бойынша Өзбекстан Республикасының Геология
және минералдық ресурстар жөнiндегi мемлекеттiк
комитетіне (Ташкент қаласы, Өзбекстан Республикасы)
"Сибвзрывкомплект" жабық акционерлік қоғамы
(Новосибирск қаласы, Ресей Федерациясы) беретiн
жарылғыш материалдардың номенклатурасы мен саны
___________________________________________________________________
Р/с|  Жарылғыш   |  СЭҚ ТН  | Өлшем | Саны  |  Бiрлiк   |  Құны
N  | материалдың |   коды   |бiрлігі|       |  бағасы   |   АҚШ
|   атауы     |          |       |       |   АҚШ     |долларымен
|             |          |       |       |долларымен |
___________________________________________________________________
1   Аммонит       360200000    тн     60,0     800,0     48000,0
6ЖВд.32
2   Аммонит       360200000    тн     30,0     790,0     23700,0
20 ПЖВ
MEMCT 3470-80
Жиыны                                                71700,0
___________________________________________________________________
Жөнелту пунктi: Черкасов Камень стансасы (Ресей Федерациясы).
Белгiленген пунктi: Янги-Заравшан, Аблык, Яккабаг стансалары (Өзбекстан Республикасы).
Шекаралық өту пункттерi: Локоть стансасы (Ресей Федерациясы) - Шеңгелдi стансасы (Қазақстан Республикасы).

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2003 года N 725
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан, поставляемых закрытым акционерным обществом "Сибвзрывкомплект" (город Новосибирск, Российская Федерация) Государственному комитету Республики Узбекистан по геологии и минеральным ресурсам (город Ташкент, Республика Узбекистан) по контракту от 17 марта 2003 года N 02/10 по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом взрывчатых материалов через территорию Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 июля 2003 года N 725
Номенклатура и количество
взрывчатых материалов, поставляемых закрытым
акционерным обществом "Сибвзрывкомплект"
(город Новосибирск, Российская Федерация)
Государственному комитету Республики Узбекистан
по геологии и минеральным ресурсам
(город Ташкент, Республика Узбекистан)
по контракту от 17 марта 2003 года N 02/10
____________________________________________________________________
N | Наименование   | Код     | Ед. |Кол-во| Цена за   | Стоимость
п/п| взрывчатого    | ТН ВЭД  |изм. |      | единицу   | в долларах
| материала      |         |     |      | в долларах| США
|                |         |     |      | США       |
--------------------------------------------------------------------
1   Аммонит 6ЖВ д.
32              360200000  тн.   60,0     800,0      48000,0
2   Аммонит ПЖВ 20
ГОСТ 3470-80    360200000  тн.   30,0     790,0      23700,0
--------------------------------------------------------------------
Итого                                                71700,0
--------------------------------------------------------------------
Пункт отправления: станция Черкасов Камень (Российская Федерация).
Пункт назначения: станции Янги-Заравшан, Аблык, Яккабаг (Республика Узбекистан).
Пункты пограничных переходов: станция Локоть (Российская Федерация) -
станция Шенгельды (Республика Казахстан).