Ресей Федерациясынан Қырғыз Республикасына жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат бepу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 шілдедегі N 727 қаулысы
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Ресей Федерациясынан Қырғыз Республикасына 2003 жылғы 4 наурыздағы N 03-СВК/03-Э келiсiм-шарт бойынша қосымшаға сәйкес номенклатурада және санда "Интерхим" жабық акционерлiк қоғамына (Қара-Балта қаласы, Қырғыз Республикасы) "Сибвзрывкомплект" жабық акционерлiк қоғамы (Новосибирск қаласы, Ресей Федерациясы) беретiн жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi, Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi және Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 22 шілдедегі
N 727 қаулысына
қосымша
2003 жылғы 4 наурыздағы N 03-СВК/03-Э келiсiм-шарт
бойынша "Интерхим" жабық акционерлiк қоғамы
(Қара-Балта қаласы, Қырғыз Республикасы)
"Сибвзрывкомплект" жабық акционерлiк қоғамы
(Новосибирск қаласы, Ресей Федерациясы)
беретiн тауарлардың саны
___________________________________________________________________
Р/с|   Тауардың  |  СЭҚ ТН  | Өлшем | Саны  |  Бiрлiк   |  Құны
N  |    атауы    |   коды   |бiрлігі|       |  бағасы   |   АҚШ
|             |          |       |       |   АҚШ     |долларымен
|             |          |       |       |долларымен |
___________________________________________________________________
1  Аммонит 6ЖВ    360200000    тн     250,0    600,0     150000,0
ұнтақ МЕМСТ
1984-76
2  Граммонит      360200000    тн     60,0     475,0     28500,0
79/21 МЕМСТ
21988-76
Жиыны                                                 178500,0
___________________________________________________________________
Жөнелту пунктi: Черкасов Камень стансасы (Ресей Федерациясы).
Белгiленген пунктi: Желарық стансасы (Қырғыз Республикасы).
Шекаралық өту пункттерi: Локоть стансасы (Ресей Федерациясы) - Луговая стансасы (Қазақстан Республикасы).

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Кыргызскую Республику
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2003 года N 727
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Кыргызскую Республику, поставляемых закрытым акционерным обществом "Сибвзрывкомплект" (город Новосибирск, Российская Федерация) закрытому акционерному обществу "Интерхим" (город Кара-Балта, Кыргызская Республика) по контракту от 4 марта 2003 года N 03-СВК/03-Э по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом взрывчатых материалов через территорию Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 июля 2003 года N 727
Количество товаров, поставляемых
закрытым акционерным обществом "Сибвзрывкомплект"
(город Новосибирск, Российская Федерация)
для закрытого акционерного общества "Интерхим"
(город Кара-Балта, Кыргызская Республика)
по контракту от 4 марта 2003 года N 03-СВК/03-Э
____________________________________________________________________
N | Наименование   | Код     | Ед. |Кол-во| Цена за   | Стоимость
п/п| товара         | ТН ВЭД  |изм. |      | единицу   | в долларах
|                |         |     |      | в долларах| США
|                |         |     |      | США       |
--------------------------------------------------------------------
1   Аммонит 6ЖВ
порошок ГОСТ
1984-76         360200000  тн.   250,0    600,0      150000,0
2   Граммонит 79/21
ГОСТ 21988-76   360200000  тн.    60,0    475,0       28500,0
--------------------------------------------------------------------
Итого                                                178500,0
--------------------------------------------------------------------
Пункт отправления: станция Черкасов Камень (Российская Федерация).
Пункт назначения: станция Джель-Арык (Кыргызская Республика).
Пункты пограничных переходов: станция Локоть (Российская Федерация)-
станция Луговая (Республика Казахстан).