Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1305 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 23 шілдедегі N 732 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Әлеуметтiк серiктестiк пен әлеуметтiк және еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасы Үкiметi өкiлдерiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1305 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1998 ж., N 48, 437-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Әлеуметтiк серiктестiк пен әлеуметтiк және еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасы Yкiметi өкiлдерiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Павлов                - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич     Премьер-Министрiнiң бiрiншi
орынбасары, төраға
Оразбаев              - Қазақстан Республикасының
Бiрлiк Есiркепұлы       Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрi
Исаев                 - Қазақстан Республикасының
Батырхан Арысбекұлы     Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi
Асанов                - Қазақстан Республикасының
Жақып Қажманұлы         Әдiлет вице-министрi
Андрющенко            - Қазақстан Республикасының
Александр Иванович      Индустрия және сауда
вице-министрі
1-тармақта:
"Рябченко Олег Григорьевич - Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм вице-министрi" деген жолдағы "вице-министр" деген сөз "бiрiншi вице-министр" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген құрамнан Бауыржан Әлiмұлы Мұхаметжанов, Наталья Артемовна Коржова, Петр Петрович Нефедов, Бауыржан Жаңабекұлы Аймақов, Ринат Шарафутдинович Шамсутдинов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1305
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2003 года N 732
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1305 "О составе представителей Правительства Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социальных и трудовых отношений" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 48, ст. 437) следующие изменения:
ввести в состав представителей Правительства Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социальных и трудовых отношений:
Павлова Александра Сергеевича   - Первого заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан,
председателем
Оразбаева Бырлыка Есиркеповича  - вице-министра энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Исаева Батырхана Арысбековича   - вице-министра экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Асанова Жакыпа Кажмановича      - вице-министра юстиции Республики
Казахстан
Андрющенко Александра Ивановича - вице-министра индустрии и
торговли Республики Казахстан
в пункте 1:
в строке "Рябченко Олег Григорьевич - вице-министр культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан" слова "вице-министр" заменить словами "первый вице-министр";
вывести из указанного состава Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Коржову Наталью Артемовну, Нефедова Петра Петровича, Аймакова Бауыржана Жанабековича, Шамсутдинова Рината Шарафутдиновича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан