"Қазақ Суарнажоба" мемлекеттiк жобалау институты" мемлекеттiк кәсіпорнын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 шілдедегі N 752 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақ Суарнажоба" мемлекеттiк жобалау институты" мемлекеттiк кәсiпорны шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Суарнажоба" Қазақ мемлекеттiк ғылыми-зерттеу және жобалау-iздестiру институты" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны ("Суарнажоба ҚазмемҒЗЖIИ" РМК) (бұдан әрi - кәсiпорын) болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнің Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетi кәсiпорынды мемлекеттiк басқару органы болып айқындалсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендіру комитетi заңнамаға сәйкес:
1) кәсіпорынның Жарғысын бекiту кезiнде елдi мекендер мен инфрақұрылымның тiршiлiгiн қамтамасыз ететiн инженерлiк жүйелердi жетілдіру, сумен жабдықтау, кәрiз және онымен байланысты гидротехникалық құрылыстар, қалдықтарды жою мен көму жүйелерiн инженерлiк iздестiру және жобалау мәселелерi бойынша ғылым саласында өндiрiстiк-шаруашылық қызметтi жүзеге асыру оның қызметiнiң негiзгi мәнi деп айқындасын;
2) кәсiпорынның әдiлет органдарында мемлекеттiк қайта тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетi осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переименовании государственного предприятия "Государственный проектный институт "Казахский Водоканалпроект"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2003 года N 752
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать государственное предприятие "Государственный проектный институт "Казахский Водоканалпроект" в республиканское государственное предприятие "Казахский государственный научно-исследовательский и проектно-изыскательский институт Водоканалпроект" на праве хозяйственного ведения (РГП "КазгосНИПИИ Водоканалпроект"), (далее - предприятие).
2. Определить Комитет по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан органом государственного управления предприятия.
3. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в соответствии с законодательством:
1) при утверждении Устава предприятия определить основным предметом его деятельности осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки по вопросам совершенствования инженерных систем жизнеобеспечения населенных пунктов и инфраструктуры, инженерных изысканий и проектирования систем водоснабжения, канализации и связанных с ними гидротехнических сооружений, удаления и захоронения отходов;
2) обеспечить государственную перерегистрацию предприятия в органах юстиции.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Комитету по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан