Қазақстан Республикасының меншiгiне Өзбекстан Республикасында жылжымайтын мүлiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 1 тамыздағы N 777 қаулысы
Мемлекеттiк қаражатты ұтымды пайдалану және Қазақстан Республикасының меншiгiндегi шет елдердегi жылжымайтын мүлiк объектiлерiнiң тiзбесiн кеңейту жөнiндегi белгiленген жобаларды одан әрi iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Елшiлiгiнiң дипломатиялық қызмет персоналын орналастыру үшiн Ташкент қаласындағы жылжымайтын мүлiктi қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының меншiгiне сатып алу туралы ұсынысы қабыл алынсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi 2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн орналастыру үшiн шет елдерде жылжымайтын мүлiк сатып алу" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен жылжымайтын мүлiктi сатып алуға Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi ақы төленетiн күнге белгiлеген бағам бойынша 64215 (алпыс төрт мың екi жүз он бес) АҚШ долларына баламалы сомада ақы төлеудi заңнамада белгiленген тәртiппен жүргiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды заңнамада белгiленген тәртiппен жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 тамыздағы
N 777 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының меншiгiне Ташкент қаласында (Өзбекстан Республикасы) сатып алынатын жылжымайтын мүлiк тiзбесi
1. 2 бөлмелi пәтер
Миробад ауданы
Маштабий көшесi 6-үй, 28-пәтер
құны 8500 АҚШ доллары
2. 2 бөлмелi пәтер
Миробад ауданы
Маштабий көшесi 6-үй, 29-пәтер
құны 8500 АҚШ доллары
3. 2 бөлмелi пәтер
Миробад ауданы
Маштабий көшесi 4-үй, 48-пәтер
құны 9000 АҚШ доллары
4. 3 бөлмелi пәтер
Миробад ауданы
Саид Барак көшесi 6-үй, 31-пәтер
құны 10000 АҚШ доллары
5. 3 бөлмелi пәтер
Миробад ауданы
Афросиаб көшесi 6-үй, 43-пәтер
құны 10500 АҚШ доллары
6. 3 бөлмелi пәтер
Миробад ауданы
Эльтек көшесi 311-үй, 31-пәтер
құны 10500 АҚШ доллары
Мәмiленi ресiмдеу жөнiндегi қызметтер
көрсету ақысы                            - 7215 АҚШ доллары

О приобретении в собственность Республики Казахстан недвижимости в Республике Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2003 года N 777
В целях рационального использования государственных средств и дальнейшей реализации намеченных проектов по расширению перечня объектов недвижимости за рубежом, находящихся в собственности Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о приобретении в собственность Республики Казахстан недвижимости в городе Ташкенте для размещения персонала дипломатической службы Посольства Республики Казахстан в Республике Узбекистан согласно приложению.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке произвести оплату за приобретение недвижимости в сумме, эквивалентной 64215 (шестьдесят четыре тысячи двести пятнадцать) долларам США, по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан на день оплаты, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Приобретение недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан".
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществлять контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 августа 2003 года N 777
Перечень
недвижимости, приобретаемой в собственность Республики
Казахстан в городе Ташкенте (Республика Узбекистан)
1. 2-х комнатная квартира
Миробадский район
ул. Маштабий, дом 6, квартира 28
стоимость 8500 долларов США
2. 2-х комнатная квартира
Миробадский район
ул. Маштабий, дом 6, квартира 29
стоимость 8500 долларов США
3. 2-х комнатная квартира
Миробадский район
ул. Маштабий, дом 4, квартира 48
стоимость 9000 долларов США
4. 3-х комнатная квартира
Миробадский район
ул. Саид Барака, дом 6, квартира 31
стоимость 10000 долларов США
5. 3-х комнатная квартира
Миробадский район
ул. Афросиаб, дом 6, квартира 43
стоимость 10500 долларов США
6. 3-х комнатная квартира
Миробадский район
ул. Эльтек, дом 3/1, квартира 31
стоимость 10500 долларов США
Оплата услуг по оформлению сделки - 7215 долларов США.