Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 6 тамыздағы N 789 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің қаражатын пайдаланудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегі N 1408 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қарағанды облысының әкіміне 2003 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайлар және өзге де күтпеген шығыстарды жоюға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 100000000 (бір жүз миллион) теңге Приозерск қаласында 2002-2003 жылдардағы жылу маусымының кредиторлық берешегін өтеуге, оның ішінде мазут тасымалдау қызметіне ақы төлеуге 26108000 (жиырма алты миллион бір жүз сегіз мың) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдалануын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2003 года N 789
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Карагандинской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2003 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 100000000 (сто миллионов) тенге на погашение кредиторской задолженности отопительного сезона 2002-2003 годов в городе Приозерске, в том числе 26108000 (двадцать шесть миллионов сто восемь тысяч) тенге на оплату услуг за провоз мазута.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан