Техникалық-экономикалық негiздемелердi әзiрлеу мен олардың сараптамаларын жүргізудi қаржыландыру үшiн республикалық инвестициялық жобалардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 тамыздағы N 796 қаулысы
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының 20-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған 035 "Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу және оның сараптамасы" республикалық бюджеттiк бағдарламасының қаражаты есебiнен техникалық-экономикалық негiздемелердi әзiрлеу мен олардың сараптамаларын жүргiзудi қаржыландыру үшiн республикалық инвестициялық жобалардың тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 11 тамыздағы
N 796 қаулысымен
бекiтiлген
035 "Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу және
оның сараптамасы" республикалық бюджеттiк бағдарламасының қаражаты есебiнен техникалық-экономикалық негiздемелердi әзiрлеу мен олардың сараптамаларын жүргiзудi қаржыландыру үшiн республикалық инвестициялық жобалардың тiзбесi
Ескерту. Тізбе өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.10.21. N 1068 қаулысымен .
Ескерту. Тізбе 20-1-жолмен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2003.12.26. N 1328 қаулысымен .
__________________________________________________________________
Р/с|                    Жоба атауы                |Техникалық-
N |                                              |экономикалық
|                                              |негiздемелердi
|                                              |әзiрлеу мен
|                                              |олардың
|                                              |мемлекеттiк
|                                              |сараптамасын
|                                              |жүргiзудi
|                                              |қаржыландырудың
|                                              |көлемi
|                                              |(млн. теңге)
__________________________________________________________________
1 |                       2                      |       3
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі
1   Сақтау базаларын салу                               1,59
2   Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
министрлiгi iшкi әскерлерiнiң ведомстволық

Об утверждении Перечня республиканских инвестиционных проектов для финансирования разработки и проведения экспертиз технико-экономических обоснований
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2003 года N 796
В соответствии со статьей 20-1 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый Перечень республиканских инвестиционных проектов для финансирования разработки и проведения экспертиз технико-экономических обоснований за счет средств республиканской бюджетной программы 035 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 августа 2003 года N 796
Перечень республиканских инвестиционных проектов для
финансирования разработки и проведения экспертиз
технико-экономических обоснований за счет средств
республиканской бюджетной программы 035 "Разработка
и экспертиза технико-экономических обоснований
республиканских инвестиционных проектов" <*>
Сноска. В перечень внесены изменения - постановлением Правительства РК от 21 октября 2003 г. N 1068 ; от 26 декабря 2003 г. N 1328 .
-------------------------------------------------------------------
!                                              !Объем финансиро-
!                                              !вания разработки
!                                              !и проведения
N  !            Наименование проекта              !государственной
п/п!                                              !экспертизы
!                                              !технико-экономи-
!                                              !ческих обоснова-
!                                              !ний (млн. тенге)
-------------------------------------------------------------------
1 !                      2                       !       3
-------------------------------------------------------------------
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
1   Строительство баз хранения                           1,59
2   Ведомственная сеть связи внутренних войск

байланыс желiсi                                     0,60
3   Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
министрлiгi iшкi әскерлерiнiң тау дайындығы
бойынша оқу орталығын салу                          0,80
4   Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
министрлiгi iшкi әскерлерiнiң Петропавл
жоғары әскери училищесiнде оқу-материалдық
базасын құру және дамыту                            1,25
__________________________________________________________________
Қазақстан Pecпубликасының Денсаулық сақтау министрлiгi
5   Астана қаласында жедел жәрдем станциясы бар
240 төсекке арналған жедел медициналық көмек
ҒЗИ салу                                           73,00
6   Астана қаласында бiр ауысымда 250 адам
қабылдайтын әйелдер консультациясы бар 350
төсекке арналған перинатальдық орталық салу        16,20
7   Алматы қаласында 125 төсекке арналған
"Балбұлақ" республикалық балаларды сауықтыру
орталығының ұйықтайтын кoрпусын салу                1,70
8   "Бұрабай" республикалық балалар-жасөспiрiмдердiң
туберкулездік санаторийi жанындағы шағын
комплектiлi мектептi салу                           1,40
9   Алматы қаласында Педиатрия мен балалар
хирургиясы ғылыми орталығының жанында 150
төсекке арналған емдеу корпусын салу               23,00
9-1 Ауылдық денсаулық сақтау саласында ұтқыр және
телемедицинаны дамыту                              28,00 <*>
9-2 Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау
бiрыңғай ақпараттық жүйесiн құру                   12,00 <*>
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат
және қоғамдық келiсiм министрлiгi
10  Алматы облысының Есiк ауданында Есiк
археологиялық қорығын ұйымдастыру                   0,75
11  Шығыс Қазақстан облысының Қатон Қарағай
ауданындағы Берел археологиялық қорығын
ұйымдастыру                                         0,75
12  Ақмола облысының Бурабай кентiнде "Абылай
хан ставкасы" этномәдени кешенiн салу               6,98
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Білiм және ғылым министрлiгi
13  Астана қаласында Болашақ мектебiн салу             12,00
14  Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым
академиясының ғимараттары кешенiн қайта
жаңарту                                             4,05
15  Ж.Елебеков атындағы республикалық
эстрадалық-цирк колледжiнiң объектiлерiн
салу және қайта жаңарту                             3,74
16  Астана қаласында 250 орынға арналған Қазақ
ұлттық академиясының жатақханасын салу              1,91
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
17  Ақтөбе облысының шекарасы - Қызылорда -
Шымкент учаскесiнде Самара - Шымкент
автожолын қайта жаңарту                             8,30
18  Георгиевка - Тараз - Шымкент - Өзбекстан
шекарасы автожолын қайта жаңарту                    7,00

Министерства внутренних дел Республики               0,60
Казахстан
3   Строительство учебного центра по горной
подготовке внутренних войск Министерства             0,80
внутренних дел Республики Казахстан
4   Создание и развитие учебно-материальной
базы в Петропавловском высшем военном                1,25
училище внутренних войск Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
5   Строительство НИИ скорой медицинской
помощи на 240 коек со станцией скорой               73,00
помощи в городе Астане
6   Строительство перинатального центра на
350 коек с женской консультацией на 250             16,20
пос/смену в городе Астане
7   Строительство спального корпуса Республиканского
детского реабилитационного центра "Балбулак" на      1,70
125 коек в городе Алматы
8   Строительство малокомплектной школы при
Республиканском детско-подростковом                  1,40
туберкулезном санатории "Боровое"
9   Строительство лечебного корпуса на 150
коек при Научном центре педиатрии и                 23,00
детской хирургии в городе Алматы
9-1 Развитие мобильной и телемедицины в
сельском здравоохранении                            28,00
9-2 Создание Единой информационной системы
здравоохранения Республики Казахстан                 12,00
-------------------------------------------------------------------
Министерство культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
10  Организация Иссыкского археологического
заповедника в Иссыкском районе                       0,75
Алматинской области
11  Организация Берельского археологического
заповедника в Катон-Карагайском районе               0,75
Восточно-Казахстанской области
12  Строительство этно-культурного комплекса
"Ставка Абылай хана" в п. Боровое                    6,98
Акмолинской области
-------------------------------------------------------------------
Министерство образования и науки Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
13  Строительство Школы будущего в городе Астане        12,00
14  Реконструкция комплекса зданий
Национальной академии наук Республики                4,05
Казахстан
15  Строительство и реконструкция объектов
Республиканского эстрадно-циркового                  3,74
колледжа имени Ж. Елебекова
16  Строительство общежития Казахской
национальной Академии музыки на 250 мест             1,91
в городе Астане
-------------------------------------------------------------------
Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
17  Реконструкция автодороги Самара-Шымкент              8,30
на участке границы Актюбинской области-
Кызылорда-Шымкент
18  Реконструкция автодороги Георгиевка-Тараз-           7,00
Шымкент-граница Узбекистана

19  Алматы - Өскемен автожолын қайта жаңарту           12,00
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігі
20  Павлодар қаласында сотталғандар, бас
бостандығынан өмiр бойы айыруға жазаланғандар
үшiн ерекше режимдегi колонияны құру                5,00
20-1 Астана қаласының жаңа iскерлiк орталығында
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң
ғимаратын салу                                    13,36 <*>
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi
21  Шекара маңындағы кеден бекеттерiн, бiрыңғай
бақылау-өткiзу пункттерiн, кеден инфрақұрылымы
объектiлерiн дамыту және салу                      17,00
22  Темiр жол өткiзу пункттерiнде бiрыңғай
бақылау-өткiзу пункттерiн салу                     34,00
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi
агенттiгi <*>
23 Щучинск қаласындағы республикалық шаңғы спорт базасы  7,43

19  Реконструкция автодороги Алматы-Усть-Каменогорск    12,00
-------------------------------------------------------------------
Министерство юстиции Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
20  Создание колонии особого режима для
осужденных, приговоренных к пожизненному             5,00
лишению свободы в городе Павлодаре
20-1 Строительство здания Министерства юстиции
Республики Казахстан в новом деловом центре
города Астаны                                       13,36
-------------------------------------------------------------------
Агентство таможенного контроля Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
21  Развитие и строительство приграничных таможенных
постов, единых контрольно-пропускных пунктов,       17,00
объектов таможенной инфраструктуры
22  Строительство единых контрольно-пропускных
пунктов на железнодорожных                          34,00
пунктах пропуска
-------------------------------------------------------------------
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
-------------------------------------------------------------------
23  Республиканская база лыжного спорта
в г. Щучинске                                        7,43