Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 31 қазандағы N 1158 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 тамыздағы N 825 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы N 1301 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.12.27.  N 1301  (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Ауыл шаруашылығы өнімдерін ішкі және сыртқы рыноктарға жеткізу көлемін үдету, ауыл шаруашылығы өндірісін мемлекеттік қолдаудың ұтымды шаралары шеңберінде азық-түлік импортының деңгейін төмендету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен жүргізудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 31 тамыздағы N 1158  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 37, 390-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізу ережесінде:
2-тараудың 8-параграфы мынадай редакцияда жазылсын:
"$8. Ауыл шаруашылығы өнімдері мен оның өңделген өнімдерін, сондай-ақ оларды сақтау мен тасымалдау жөніндегі қызметтер көрсетуді мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен жүргізудің ерекшеліктері.
72. Ауыл шаруашылығы өнімдері мен оның өңделген өнімдерін, сондай-ақ оларды сақтау мен тасымалдау жөніндегі қызметтер көрсетуді мемлекеттік сатып алуды бюджеттік кредиттерді қоса алғанда, республикалық бюджет қаражаты есебінен Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімімен белгіленген жеткізушілер (агенттер) жүзеге асырады.
73. Бюджеттік кредиттерді қоса алғанда, республикалық бюджет қаражаты есебінен жеткізушілер (агенттер) жүзеге асыратын ауыл шаруашылығы өнімдерін және оның өңделген өнімдерін, сондай-ақ оларды сақтау мен тасымалдау жөніндегі қызметтер көрсетуді мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен жүргізу тәртібін Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілейді".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2002 года N 1158
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 года N 825. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года N 1301.
Сноска.   Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 года N 825 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года  N 1301   (вводится в действие с 1 января 2008 года и подлежит официальному опубликованию).
В целях наращивания объемов поставок сельскохозяйственной продукции на внутренний и внешний рынки, снижения уровня импорта продовольствия в рамках рационализации мер государственной поддержки сельскохозяйственного производства Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2002 года N 1158 "Об утверждении Правил организации и проведения государственных закупок товаров, работ и услуг" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 37, ст. 390) следующее изменение:
В Правилах организации и проведения государственных закупок товаров, работ и услуг, утвержденных указанным постановлением:
параграф 8 главы 2 изложить в следующей редакции:
"Параграф 8. Особенности организации и проведения государственных закупок сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки, а также услуг по их хранению и перемещению.
72. Государственные закупки сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки, а также услуг по их хранению и перемещению осуществляются поставщиками (агентами), определенными решениями Правительства Республики Казахстан, за счет средств республиканского бюджета, включая бюджетные кредиты.
73. Порядок организации и проведения государственных закупок сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки, а также услуг по их хранению и перемещению, осуществляемых поставщиками (агентами) за счет средств республиканского бюджета, включая бюджетные кредиты, определяется Правительством Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан