Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 наурыздағы N 301 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 тамыздағы N 854 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы N 1301 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.12.27.  N 1301  (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2003 жылғы егіннің астығын сатып алудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 наурыздағы N 301  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 14, 146-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-ші тармақта "1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) тоннаға дейінгі" деген сөздер "2 000 000 (екі миллион) тоннаға дейінгі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2003 года N 301
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2003 года N 854. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года N 1301.
Сноска.   Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2003 года N 854 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года  N 1301   (вводится в действие с 1 января 2008 года и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2003 года N 301 "О некоторых вопросах закупа зерна урожая 2003 года" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 14, ст. 146) следующее изменение:
в пункте 1 слова "до 1500000 (один миллион пятьсот тысяч)" заменить словами "до 2000000 (два миллиона)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан