Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 тамыздағы N 881 қаулысы
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнімдер транзитінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 26-1027 юр келісім-шарты бойынша қосымшаға сәйкес номенклатура мен санда "Алмалық ТКБК" ашық акционерлік қоғамына (Алмалық қаласы, Өзбекстан Республикасы) "Т.О.Р." жабық акционерлік қоғамы (Мәскеу қаласы, Ресей Федерациясы) беретін жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі, Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі және Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитін бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі осы қаулыны іске асыру мақсатында қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 27 тамыздағы
N 881 қаулысына
қосымша
2003 жылғы 30 сәуірдегі N 26-1027 юр келісім-шарты
бойынша "Алмалық ТКБК" ашық акционерлік қоғамына
(Алмалық қаласы, Өзбекстан Республикасы) "Т.О.Р."
жабық акционерлік қоғамы (Мәскеу қаласы, Ресей
Федерациясы) беретін жарылғыш материалдардың саны
___________________________________________________________________
Р/с| Тауардың атауы | СЭҚ ТН | Өлшем   | Саны | Бірлігі |  АҚШ
N  |                |  коды  | бірлігі |      |  үшін   | доллары.
|                |        |         |      |  АҚШ    |   мен
|                |        |         |      | доллары.|   құны
|                |        |         |      |   мен   |
|                |        |         |      | бағасы  |
___________________________________________________________________
1   Диаметрі 32 мм. 360200000    тн.    540,0   790,0   426 600,0
патрондалған
6 ЖВ аммонит
Жиыны                                                426 600,0
___________________________________________________________________
Жөнелту пункті: Чапаевск стансасы (Ресей Федерациясы).
Баратын пункті: Исфара стансасы, (Өзбекстан Республикасы).
Шекаралық өту пункттері: Илецк-1 стансасы - Щеңгелді стансасы.

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2003 года N 881
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан, поставляемых закрытым акционерным обществом "Т.О.Р." (город Москва, Российская Федерация) для открытого акционерного общества "Алмалыкский ГМК" (город Алмалык, Республика Узбекистан) по контракту от 30 апреля 2003 года N 26-1027 юр по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом взрывчатых материалов через территорию Республики Казахстан.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 августа 2003 года N 881
Количество взрывчатого материала, поставляемого закрытым
акционерным обществом "Т.О.Р" (город Москва, Российская
Федерация) для открытого акционерного общества
"Алмалыкский ГМК" (город Алмалык, Республика Узбекистан)
по контракту от 30 апреля 2003 года N 26-1027 юр
-------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование   !  Код ТН  !Ед. !Кол- ! Цена за  ! Стоимость
п/п!     товара      !   ВЭД    !изм.!во   !единицу в ! в долларах
!                 !          !    !     ! долларах !    США
!                 !          !    !     !    США   !
-------------------------------------------------------------------
1   Аммонит 6ЖВ        360200000  тн. 540,0    790,0    426600,0
патронированный
диаметр 32 мм.
-------------------------------------------------------------------
Итого                                               426600,0
-------------------------------------------------------------------
Пункт отправления: станция Чапаевск (Российская Федерация);
Пункт назначения: станция Исфара (Республика Узбекистан);
Пункты пограничных переходов: станция Илецк-1 - станция Шенгельды.