Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 1917 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 2 қыркүйектегі N 891 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 367 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.06.2017 № 367 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасындағы экспорттық бақылау жүйесiн жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 1917 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 54, 541-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Экспорттық бақылау мәселелерi жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Мыңбаев - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сауат Мұхаметбайұлы Министрiнiң орынбасары, Мемлекеттiк
комиссияның төрағасы;
Өтeмбаев - Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк
Ерiк Мылтықбайұлы Кеңесi Хатшысының орынбасары -
Қауiпсiздiк Кеңесi Хатшылығының
меңгерушiсi, Мемлекеттiк комиссия
төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Жақсыбеков - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әдiлбек Рыскелдiұлы және сауда министрi
көрсетiлген құрамнан Кәрiм Қажымқанұлы Мәсiмов, Омархан Нұртайұлы Өксiкбаев, Мәжит Төлеубекұлы Есенбаев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года N 1917
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 891. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2017 года № 367
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.06.2017 № 367.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года N 1917 "О совершенствовании системы экспортного контроля в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 54, ст. 541) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии Республики Казахстан по вопросам экспортного контроля, утвержденный указанным постановлением:
Мынбаева - Заместителя Премьер-Министра
Сауата Мухаметбаевича Республики Казахстан, председателем
Государственной комиссии;
Утембаева - заместителя Секретаря Совета
Ерика Мылтыкбаевича Безопасности - заведующего
Секретариатом Совета Безопасности
Республики Казахстан, заместителем
председателя Государственной
комиссии (по согласованию);
Джаксыбекова - Министра индустрии и торговли
Адильбека Рыскельдиновича Республики Казахстан
вывести из указанного состава Масимова Карима Кажимкановича, Оксикбаева Омархана Нуртаевича, Есенбаева Мажита Тулеубековича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан