Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі N 892 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 2 қыркүйектегі
N 892 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнің тiзбесi
1. "Ұялы байланысты пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 мамырдағы N 652 қаулысы .
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 мамырдағы N 652 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 27 қазандағы N 1608 қаулысы .
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 мамырдағы N 652 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 28 қарашадағы N 1771 қаулысы .
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 мамырдағы N 652 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 24 қаңтардағы N 126 қаулысы .
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 мамырдағы N 652 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2 тамыздағы N 1019 қаулысы .
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 мамырдағы N 652 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 16 шiлдедегi N 786 қаулысы .
7. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 мамырдағы N 652 қаулысына толықтырулар мен өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 15 қаңтардағы N 16 қаулысы .

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 892
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 сентября 2003 года N 892
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652 "О пользовании сотовой связью".
2. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2000 года N 1608 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652".
3. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1771 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652".
4. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 января 2001 года N 126 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652".
5. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2001 года N 1019 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652".
6. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года N 786 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652".
7. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 января 2003 года N 16 "О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652".