Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң арнайы резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 қыркүйектегі N 931 қаулысы
Төтенше жағдайлардың туындауының алдын алу және 2003-2004 жылдардың қысқы жағдайларында жұмыс iстеуi үшiн Семей қаласының коммуналдық шаруашылығының уақтылы дайындығын қамтамасыз ету жөнiндегi шараларды қабылдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Шығыс Қазақстан облысының әкiмiне Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кассалық алшақтықты жабуға төмен тұрған бюджеттерге кредит беруге арналған арнайы резервiнен отын сатып алуға және Семей қаласының коммуналдық меншiгiндегi жылу көздерiнiң, жылу трассалары мен желiлерiнiң апатты жағдайына және оларды жөндеуге байланысты жұмыстарды орындауға заңнамада белгiленген тәртiппен сыйақы ставкасын есептей отырып, 296 000 000 (екi жүз тоқсан алты миллион) теңге мөлшерiнде қаражат бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
1) заңнамада белгiленген тәртiппен Шығыс Қазақстан облысының әкiмiмен кредит келiсiмiн жасасуды;
2) бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из специального резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 931
В целях предотвращения возникновения чрезвычайных ситуаций и принятия мер по обеспечению своевременной подготовки коммунального хозяйства города Семипалатинска для работы в зимних условиях 2003-2004 годов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Восточно-Казахстанской области средства из специального резерва Правительства Республики Казахстан для кредитования нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва в размере 296 000 000 (двести девяносто шесть миллионов) тенге с начислением ставки вознаграждения в установленном законодательством порядке на приобретение топлива и на выполнение работ, связанных с аварийным состоянием и ремонтом теплоисточников, теплотрасс и сетей, находящихся в коммунальной собственности города Семипалатинска.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить:
1) заключение кредитного соглашения с акимом Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством порядке;
2) контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан