Маңызды стратегиялық мәні бар қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 15 қыркүйектегі N 937 қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының шет елдердегi делегацияларының үздiксiз жұмысын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы, Қазақстан Республикасы Үкiметінiң мүшелерi басқаратын Қазақстан Республикасы делегацияларының шет елдерге шыққан кездегi арнаулы рейстерiн, 2003 жылғы қаржыландыру жоспарында көзделген қаражат шегiнде, маңызды стратегиялық мәнi бар қызмет ретiнде жүзеге асыру жөнiнде "Еуразия Эйр" ашық акционерлік қоғамы және "Қазақстан Республикасының Президентi Іс басқармасының "Бүркiт" мемлекеттiк авиакомпаниясы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны қызмет ұсынушылар деп белгiленсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2003 года N 937
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", в целях обеспечения бесперебойной работы делегаций Республики Казахстан за рубежом Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить открытое акционерное общество "Евразия Эйр" и республиканское государственное предприятие "Государственная авиакомпания "Беркут" Управления делами Президента Республики Казахстан" поставщиками услуг по осуществлению специальных рейсов при выезде за рубеж делегаций Республики Казахстан, возглавляемых Государственным секретарем Республики Казахстан, членами Правительства Республики Казахстан, как имеющих важное стратегическое значение, в пределах средств, предусмотренных планом финансирования 2003 года.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан