Қазақстан Pecпубликасы Yкiметінің 2001 жылғы 16 тамыздағы N 1074 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Pecпубликасы Yкiметінің 2003 жылғы 22 қыркүйектегі N 962 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 2 маусымдағы № 357 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 357 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2001 жылғы 16 тамыздағы N 1074 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 29, 376-құжат) мынадай өзгерiс енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі туралы ережеде:
17-тармақтың екінші абзацындағы "төрт" деген сөз "бес" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2001 года N 1074
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2003 года N 962. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2022 года № 357.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 357.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2001 года N 1074 "Об утверждении Положения о Министерстве обороны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 29, ст. 376) следующее изменение:
в Положении о Министерстве обороны Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 17 слово "четырех" заменить словом "пять".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан