Мемлекеттiң кiрiстерiн пайдаланудың бағыттарын анықтау жөнiндегi кейбiр мәселелер туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 қыркүйектегі N 966 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Yкiметi туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 9-бабының 8) тармақшасына сәйкес және заңнамалық кесiмдерде көзделмеген мемлекеттiң кiрiстерiн пайдаланудың бағыттарын анықтау мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi (келiсiм бойынша) Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Монетарлық операциялар департаментiнiң шотына түскен саны 12500 трой унциясы сары металды сатсын.
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген сары металды сатудан түсетiн қаражат Қазақстан Республикасының заңнамасында тыйым салынбаған өзге де түсiмдер мен кiрiстер ретiнде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына есептеледi деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi осы қаулының орындалуы жөнiндегi қажеттi шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах по определению направления использования доходов государства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2003 года N 966
В соответствии с подпунктом 8) статьи 9 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан" и в целях определения направления использования доходов государства, не предусмотренных законодательными актами, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Национальному Банку Республики Казахстан (по согласованию) реализовать желтый металл в количестве 12500 тройских унций, поступивший на счет Департамента монетарных операций Национального Банка Республики Казахстан.
2. Определить, что средства от реализации желтого металла, указанного в пункте 1 настоящего постановления, зачисляются в Национальный фонд Республики Казахстан в качестве иных поступлений и доходов, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
3. Министерству финансов Республики Казахстан принять необходимые меры по исполнению настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан