Қазақстан Республикасы Үкiметiнің резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 6 қазандағы N 1032 қаулысы
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңына , "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртібін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 қаулысына сәйкес және материалдық әрi моральдық залалдың орнын толтыру туралы азаматтық сот iсiн жүргiзу тәртiбiмен шығарылған сот шешiмдерiн орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес сот шешiмдерiн орындау үшiн Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне 2003 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдар мен олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң сот шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн өтеуге көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 8722996 (сегiз миллион жетi жүз жиырма екi мың тоғыз жүз тоқсан алты) теңге 03 тиын бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 6 қазандағы
N 1032 қаулысына
қосымша
Азаматтық iстер бойынша орындалуға
тиiстi сот шешiмдерiнiң тiзбесi
___________________________________________________________________
P/c |   Сот органының атауы   | Талапкердің | Мемлекеттік  | Мемле.
N   |   мен сот шешiмiнің     | Т.А.Ә.      | бажды        | кеттік
|   шыққан күнi           |             | шегергендегі | баж
|                         |             | сома (теңге) | (теңге)
___________________________________________________________________
1            2                     3              4          5
___________________________________________________________________
1    Қызылорда қалалық         Исаев Л.А.     35 026         -
cотының 21.11.2001 ж.
шешiмi
2    Батыс Қазақстан облысы    Холманов T.C.  578 721        -
Орал қалалық сотының
05.06.2002 ж. шешiмi
3    Солтүстік Қазақстан       Қалдан У.К.    10 000         -
облыстық сотының
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
08.01.2003 ж. қаулысы
4    Алматы қаласы             Клочков Е.П.   150 436        -
Бостандық аудандық
сотының
21.05.2003 ж. шешiмi
5    Петропавл қалалық         Шибалина B.H.  394 361        -
сотының

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2003 года N 1032
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" и во исполнение судебных решений, вынесенных в порядке гражданского судопроизводства о возмещении материального и морального ущерба, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2003 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 8722996 (восемь миллионов семьсот двадцать две тысячи девятьсот девяносто шесть) тенге 03 тиын для исполнения судебных решений согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 октября 2003 года N 1032
Перечень судебных решений по гражданским делам,
подлежащих исполнению
-------------------------------------------------------------------
N  ! Наименование судебного !   Ф.И.О. истца   ! Сумма за  !Гос-
п/п! органа и дата решения  !                  ! вычетом   !пош-
!                        !                  ! госпош-   !лина
!                        !                  ! лины      !(тен-
!                        !                  ! (тенге)   !ге)
-------------------------------------------------------------------
1 !            2           !         3        !     4     !   5
-------------------------------------------------------------------
1   Решение Кызылординского
городского суда от        Исаев Л.А.           35 026      -
21.11.2001 г.
2   Решение суда г. Уральска
Западно-Казахстанской     Холманов Т.С.       578 721      -
области от 05.06.2002 г.
3   Постановление коллегии
по гражданским делам      Калдан У.К.          10 000      -
Северо-Казахстанского
областного суда
от 08.01.2003 г.
4   Решение Бостандыкского
районного суда г. Алматы  Клочков Е.П.        150 436      -
от 21.05.2003 г.
5   Постановление суда
г. Петропавловска         Шибалина В.Н.       394 361      -

31.07.2001 ж. қаулысы
6    Шығыс Қазақстан           Камзин Д.Т.    82 712         -
облысы Өскемен
қалалық сотының
13.12.2002 ж. шешiмi
7    Шығыс Қазақстан           Серохвостова   78 100         -
облысы Өскемен            О.А.
қалалық сотының
13.12.2002 ж. шешiмі
8    Қызылорда облыстық        Күлтешов С.    100 000        -
сотының қадағалау
алқасының
13.12.2002 ж. қаулысы
9    Қызылорда қалалық         Огай Э.X.      14 500         -
сотының
19.09.2001 ж. шешiмi
10   Петропавл қалалық         Борисевич В.А. 25 000         -
сотының
20.04.2001 ж. шешiмi,
Петропавл қалалық
сотының
22.02.2002 ж. ұйғарымы
11   Петропавл қалалық         Мамедов А.Т.   1142136,04    -
сотының
02.07.2001 ж. шешiмi
12   Алматы облысы Iле         Самаев А.Е.    126 492        -
ауданы сотының
28.01.2003 ж. шешiмi
13   Атырау қалалық            Есқалиев С.    541 000        -
сотының
04.10.2000 ж. шешiмi,
Атырау облыстық сотының
қадағалау алқасының
13.04.2002 ж. қаулысы
14   Астана қаласы Сарыарқа    Еременко Н.В.  77 800         -
аудандық сотының
15.10.2001 ж. ұйғарымы
15   Шығыс Қазақстан           Бурмышева Л.И. 969 168        -
облысы Зырян
аудандық сотының
04.06.2001 ж. шешiмi,
Шығыс Қазақстан
облыстық сотының
қадағалау алқасының
14.03.2002 ж. қаулысы
16   Қызылорда облыстық        Қалдыбайұлы T. 60 000         -
сотының қадағалау
алқасының
19.12.2002 ж. қаулысы
17   Астана қаласы             Сыздықова Б.А. 50 000         -
Сарыарқа аудандық
сотының
24.01.2003 ж. шешiмi
18   Алматы қалалық            Федотов Б.Ф.   800 000        -
сотының қадағалау
алқасының
14.10.2002 ж. қаулысы
19   Қарағанды облыстық        Прибульский    610 540,20    -
сотының 05.11.1998 ж.     А.М.
қаулысы
Қазыбек би аудандық
сотының 28.05.2002 ж.
шешiмi
Қарағанды облыстық
сотының азаматтық
iстер жөнiндегі
алқасының
31.07.2002 ж. қаулысы
20   Астана қаласы Сарыарқа    Дүйсенаева     93 162         -
аудандық сотының          Б.Т.
29.12.2002 ж. шешiмi
21   Астана қаласы Сарыарқа    Абаза H.H.     50 000         -
аудандық сотының
31.10.2001 ж. шешiмi
22   Астана қаласы Сарыарқа    Смаилов К.Е.   100 000        -
аудандық сотының
21.10.2002 ж. шешімі
23   Астана қаласы Сарыарқа    Жексембаев     100 000        -
аудандық сотының          А.Ш.
21.10.2002 ж. шешiмi
24   Солтүстiк Қазақстан       Қалижанов А.Ж. 125 000        -
облысының Шал ақын
ауданы сотының
15.03.2002 ж. шешiмi
25   Тараз қалалық сотының     Әзiмжанов М.А. 450 000        388

от 31.07.2001 г.
6   Решение Усть-Каменогор-
ского городского суда     Камзин Д.Т.          82 712      -
Восточно-Казахстанской
области от 13.12.2002 г.
7   Решение Усть-Каменогор-
ского городского суда     Серохвостова О.А.    78 100      -
Восточно-Казахстанской
области от 13.12.2002 г.
8   Постановление надзорной
коллегии Кызылординского  Култешов С.         100 000      -
областного суда
от 25.07.2002 г.
9   Решение Кызылординского
городского суда           Огай Э.Х.            14 500      -
от 19.09.2001 г.
10  Решение Петропавловского
городского суда           Борисевич В.А.       25 000      -
от 20.04.2001 г.
Определение суда
г. Петропавловска
от 22.02.2002 г.
11  Решение суда
г. Петропавловска от      Мамедов А.Т.    1 142 136,04     -
02.07.2001 г.
12  Определение суда
Илийского района          Самаев А.Е.         126 492      -
Алматинской области
от 28.01.2003 г.
13  Решение Атырауского
городского суда           Ескалиев С.         541 000      -
от 04.10.2000 г.
Постановление надзорной
коллегии Атырауского
областного суда
от 13.04.2002 г.
14  Определение
Сарыаркинского            Еременко Н.В.        77 800      -
районного суда г. Астаны
от 15.10.2001 г.
15  Решение Зыряновского
районного суда Восточно-  Бурмышева Л.И.      969 168      -
Казахстанской области
от 04.06.2001 г.
Постановление
надзорной коллегии
Восточно-Казахстанского
областного суда
от 14.03.2002 г.
16  Постановление надзорной
коллегии Кызылординского  Калдыбайулы Т.       60 000      -
областного суда
от 19.12.2002 г.
17  Решение Сарыаркинского
районного суда г. Астаны  Сыздыкова Б.А.       50 000      -
от 24.01.2003 г.
18  Постановление
надзорной коллегии        Федотов Б.Ф.        800 000      -
Алматинского городского
суда от 14.10.2002 г.
19  Постановление
Карагандинского
областного суда           Прибульский А.М. 610 540,20      -
от 05.11.1998 г.
Решение Казыбекбийского
районного суда
от 28.05.2002 г.
Постановление
коллегии по гражданским
делам Карагандинского
областного суда
от 31.07.2002 г.
20  Решение Сарыаркинского
районного суда г. Астаны  Дюсенаева Б.Т.       93 162      -
от 29.12.2002 г.
21  Решение Сарыаркинского
районного суда г. Астаны  Абаза Н.Н.           50 000      -
от 31.10.2001 г.
22  Решение Сарыаркинского
районного суда г. Астаны  Смаилов К.Е         100 000      -
от 21.10.2002 г.
23  Решение Сарыаркинского
районного суда г. Астаны  Жексембаев А.Ш.     100 000      -
от 21.10.2002 г.
24  Решение суда района Шал
акына Северо-             Калижанов А.Ж.      125 000      -
Казахстанской области
от 15.03.2002 г.
25  Решение Таразского
городского суда           Азимжанов М.А.      450 000     388

19.04.2002 ж. шешiмi
Жамбыл облыстық
сотының азаматтық
iстер жөнiндегi
алқасының
29.05.2002 ж. қаулысы
26   Астана қаласы Сарыарқа    Айтқожин М.    771 262        412
аудандық сотының
16.05.2002 ж. шешiмi
27   Жамбыл облыстық сотының   Төртбаев К.    200 000        -
азаматтық iстер
жөніндегі алқасының
25.12.2002 ж. қаулысы
28   Ақмола облысы Көкшетау    Мищук О.В.     986779,79      -
қалалық сотының
03.10.2002 ж. шешiмi
Жиыны                                         8722196,03    800
Жалпы сомасы                                  8 722 996,03
___________________________________________________________________

от 19.04.2002 г.
Постановление
коллегии по гражданским
делам Жамбылского
областного суда
от 29.05.2002 г.
26  Решение Сарыаркинского
районного суда г. Астаны  Айткожин М.         771 262     412
от 16.05.2002 г.
27  Постановление коллегии
по гражданским делам      Тортбаев К.         200 000      -
Жамбылского областного
суда от 25.12.2002 г.
28  Решение Кокшетауского
городского суда           Мищук О.В.       986 779,79      -
Акмолинской области
от 03.10.2002 г.
-------------------------------------------------------------------
Итого                                        8 722 196,03     800
-------------------------------------------------------------------
Общая сумма                              8 722 996,03
-------------------------------------------------------------------