Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 14 қазандағы N 1259 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 қазандағы N 1082 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ертiс-Қарағанды каналын санитарлық қорғау режимi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 14 қазандағы N 1259 қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) тақырыбындағы, кiрiспедегi және 1-тармақтағы "Ертiс-Қарағанды каналын" деген сөздер "Қаныш Сәтпаев атындағы каналды" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Ертiс-Қарағанды каналын санитарлық қорғау режимi туралы ережеде:
тақырыбындағы және бүкiл мәтiн бойынша "Ертiс Қарағанды каналын" деген сөздер "Қаныш Сәтпаев атындағы каналды" деген сөздермен ауыстырылсын;
бүкiл мәтiн бойынша "мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалаумен", "Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау", "Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалауға", "Ертiс-Қарағанды каналын пайдалану жөнiндегi кәсiпорынмен", "Ертiс-Қарағанды каналын пайдалану жөнiндегi кәсiпорын", "Ертiс-Қарағанды каналын пайдалану жөнiндегi кәсiпорны", "Ертiс Қарағанды каналын пайдалану жөнiндегi кәсiпорынға" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiмен (бұдан әрi - Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетi), "Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетi", "Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiне", "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi комитетiнiң "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнымен (бұдан әрi - "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" кәсiпорны)", "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" кәсiпорны"; "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" кәсiпорнына" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақтың а) тармақшасындағы, 10-тармақтың а) және б) тармақшаларындағы, 11-тармақтың г) тармақшасындағы "бассейндiк су шаруашылық бiрлестiктерiмен, экология және биоресурстар басқармаларымен", "бассейндiк су шаруашылығы бiрлестiктерiмен, экология және биоресурстар басқармаларымен" деген сөздер "бассейндiк су шаруашылық басқармаларымен, қоршаған ортаны қорғау аумақтық басқармаларымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармақтың е) тармақшасындағы, 17-тармақтың ж) тармақшасындағы "Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитет органдарымен", "Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң органдары" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң аумақтық органдарымен", "Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi мен оның аумақтық органдары" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1996 года N 1259
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2003 года N 1082
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1996 года N 1259 "Об утверждении Положения о режиме санитарной охраны канала Иртыш-Караганда" следующие изменения:
1) в заголовке, преамбуле и пункте 1 слова "Иртыш-Караганда" заменить словами "имени Каныша Сатпаева";
2) в Положении о режиме санитарной охраны канала Иртыш-Караганда, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке и в тексте слова "Иртыш-Караганда" заменить словами "имени Каныша Сатпаева";
в тексте слова "Государственного санитарно-эпидемиологического надзора", "Государственным санитарно-эпидемиологическим надзором", "Государственный санитарно-эпидемиологический надзор", "Предприятия по эксплуатации канала Иртыш-Караганда", "Предприятием по эксплуатации канала Иртыш-Караганда", "Предприятие по эксплуатации канала Иртыш-Караганда" заменить словами "Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее - Комитет государственного санитарно-эпидемиологического надзора)", "Комитетом государственного санитарно-эпидемиологического надзора", "Комитет государственного санитарно-эпидемиологического надзора" "Республиканского государственного предприятия "Канал имени Каныша Сатпаева" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - предприятие "Канал имени Каныша Сатпаева")", "предприятием "Канал имени Каныша Сатпаева", "предприятие "Канал имени Каныша Сатпаева";
в подпункте а) пункта 8, подпунктах а) и б) пункта 10, подпункте г) пункта 11 слова "бассейновых водохозяйственных объединений, управлений экологии и биоресурсов", "бассейновыми водохозяйственными объединениями, управлениями экологии и биоресурсов", "бассейновыми водохозяйственными объединениями и управлениями экологии и биоресурсов" заменить словами "бассейновых водохозяйственных управлений, территориальных управлений охраны окружающей среды", "бассейновыми водохозяйственными управлениями, территориальными управлениями охраны окружающей среды", "бассейновыми водохозяйственными управлениями и территориальными управлениями охраны окружающей среды";
в подпункте е) пункта 9, подпункте ж) пункта 17 слова "органами Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству", "органы Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству" заменить словами "территориальными органами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами", "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и его территориальные органы";

13, 14, 15-тармақтардағы және 17-тармақтың а) мен г) тармақшаларындағы "Экология және биоресурстар министрлiгi", "Экология және биоресурстар министрлiгiнiң" деген сөздер "Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi", "Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "Балық аулауды қадағалау жөнiндегi бассейндiк инспекцияларға" деген сөздер "аймақтық балық инспекцияларына" деген сөздермен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi комитетiнiң аумақтық органдарына" деген сөздер "Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң аумақтық органдарына" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в пунктах 13, 14, 15 и в подпунктах а) и г) пункта 17 слова "Министерством экологии и биоресурсов", "Министерство экологии и биоресурсов", "Министерства экологии и биоресурсов" заменить словами "Министерством охраны окружающей среды", "Министерство охраны окружающей среды", "Министерства охраны окружающей среды";
в пункте 14 слова "инспекции госрыбнадзора" заменить словами "зональные рыбные инспекции";
в пункте 15 слова "территориальные органы по земельным отношениям и землеустройству" заменить словами "территориальные органы Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан