"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 қарашадағы N 1092 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнің қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы
20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңының 4-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасындағы кәсiптік мерекелер мен атаулы күндер туралы"
1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 1, 1-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсін:
1) тақырыбындағы "кәсiптiк мерекелер мен атаулы күндер" және 1-тармақтағы "кәсiптiк мерекелер мен атаулы күндердiң" деген сөздер тиiсiнше септелiп "кәсiптiк және өзге де мерекелер" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасындағы кәсiптiк мерекелер мен атаулы күндердiң тiзбесi осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2003 жылғы "__" ____
N____Жарлығына
Қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентiнің
1998 жылғы 20 қаңтардағы
N 3827 Жарлығымен
Бекітілген
Қазақстан Республикасындағы кәсiптiк және өзге де
мерекелердiң тiзбесi
Отан қорғаушы күні                             - 7 мамыр
Саяси қуғын-сүргіндер құрбандарын еске         - 31 мамыр
алу күні
Баспасөз, теледидар және радио күнi            - 28 маусым
Медициналық қызметкер күнi                     - маусымның
үшiншi жексенбiсi
Бiлiм күнi                                     - 1 қыркүйек
Қазақстан Республикасының халықтары            - 22 қыркүйек
тілдерінің күнi
Мұғалiм күнi                                   - қазанның бiрiншi
жексенбiсi
Ұлттық валюта күні                             - 15 қараша
Ауыл шаруашылығы қызметкерлерінің күні         - қарашаның
үшiншi жексенбiсi

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2003 года N 1092
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента Республики
Казахстан от 20 января 1998 года N 3827
В соответствии со статьей 4 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827 "О профессиональных праздниках и памятных днях в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 1, ст. 1) следующие изменения:
1) в заголовке и пункте 1 слова "профессиональных праздниках и памятных днях", "профессиональных праздников и памятных дней" заменить словами "профессиональных и иных праздниках", "профессиональных и иных праздников";
2) перечень профессиональных праздников и памятных дней в Республике Казахстан, утвержденный названным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от "_"____2003 года
N____
Утвержден
Указом Президента
Республики Казахстан
от 20 января 1998 года
N 3827
Перечень
профессиональных и иных праздников
в Республике Казахстан
День защитника Отечества                    - 7 мая
День памяти жертв политических репрессий    - 31 мая
День печати, телевидения и радио            - 28 июня
День медицинского работника                 - третье
воскресенье июня
День знаний                                 - 1 сентября
День языков народов Республики Казахстан    - 22 сентября
День учителя                                - первое
воскресенье
октября
День национальной валюты                    - 15 ноября
День работников сельского хозяйства         - третье
воскресенье
ноября