Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 23 сәуiрдегi N 386 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 7 қарашадағы N 1103 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Салықтар мен бюджетке төленетiн төлемдер бойынша берешектi өтеуге арналған қаражатты жұмсау және оларды республикалық және жергiлiктi бюджеттерге есептеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 23 сәуiрдегi N 386 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 18, 181-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Салықтар мен бюджетке төленетiн төлемдер бойынша берешектi өтеуге арналған қаражатты жұмсау және оларды республикалық және жергiлiктi бюджеттерге есептеу ережесiнде:
1-тармақ:
мынадай мазмұндағы 1-1) және 1-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"1-1) Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі үшін Астана қаласында 240 төсектiк аурухана кешенінің құрылысына Қазақстан Республикасының аумағында өндiрiлген тауарларға, орындалған жұмыстарға және көрсетiлген қызметтерге салынатын қосылған құн салығы бойынша;
1-2) Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi үшін Астана қаласында 240 төceктік аурухана кешенiнiң құрылысына Ресей Федерациясының аумағынан шығатын және импортталатын тауарларға салынатын қосылған құн салығынан басқа, Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын тауарларға салынатын қосылған құн салығы бойынша;";
мемлекеттік тiлдегi мәтiнiнде 3) тармақшадағы "төлемдерi бойынша" деген сөздерден кейiн ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы абзацпен және 4) тармақшамен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi үшiн Астана қаласында 240 төсектiк аурухана кешенiнiң құрылысы бойынша;
4) Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi үшiн Астана қаласында 240 төсектiк аурухана кешенi құрылысына кедендiк бақылау мен кедендiк рәсiмдердi жүзеге асырудан түсетiн түсiмдер бойынша".
2. Осы қаулы 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года N 386
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2003 года N 1103
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года N 386 "Об утверждении Правил расходования средств на погашение задолженности по налогам и платежам в бюджет и их зачисления в республиканский и местные бюджеты" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 18, ст. 181) следующие дополнения:
в Правилах расходования средств на погашение задолженности по налогам и платежам в бюджет и их зачисления в республиканский и местные бюджеты, утвержденных указанным постановлением:
пункт 1:
дополнить подпунктами 1-1) и 1-2) следующего содержания:
"1-1) по налогу на добавленную стоимость на произведенные товары, выполненные работы и оказанные услуги на территории Республики Казахстан на строительство больничного комплекса на 240 коек в городе Астане для Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
1-2) по налогу на добавленную стоимость на товары, импортируемые на территорию Республики Казахстан, кроме налога на добавленную стоимость на товары, происходящие и импортируемые с территории Российской Федерации на строительство больничного комплекса на 240 коек в городе Астане для Министерства здравоохранения Республики Казахстан;";
подпункт 3) дополнить абзацем следующего содержания:
"по строительству больничного комплекса на 240 коек в городе Астане для Министерства здравоохранения Республики Казахстан;";
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) по поступлениям от осуществления таможенного контроля и таможенных процедур на строительство больничного комплекса на 240 коек в городе Астане для Министерства здравоохранения Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2003 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан