Қазақстан Республикасы мүгедектерiнiң қоғамдық бiрлестiктерi құратын, тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтердi өндiретiн ұйымдардан конкурсты ұйымдастырушылар сатып алатын тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтердің 2004 жылға арналған номенклатурасы мен олардың көлемi (пайызбен көрсеткенде) туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 қарашадағы N 1114 қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы мүгедектерiнiң қоғамдық бiрлестiктерi құратын, тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтердi өндiретiн ұйымдардан конкурсты ұйымдастырушылар сатып алатын тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтердiң 2004 жылға арналған номенклатурасы бекiтiлсiн.
2. Конкурстарды ұйымдастырушылар осы қаулыға қосымшада санамаланған тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтердi мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асыру кезiнде Қазақстан Республикасы мүгедектерiнiң қоғамдық бiрлестiктерi құратын, тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтердi өндiретiн ұйымдардан мемлекеттiк сатып алуды осы тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтердi сатып алудың жалпы көлемiнiң 30 пайызынан кем емес көлемде заңнамада белгiленген тәртiппен жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 7 қарашадағы
N 1114 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы мүгедектерiнiң қоғамдық
бiрлестiктерi құратын, тауарлар мен көрсетiлетiн
қызметтердi өндiретiн ұйымдардан конкурсты
ұйымдастырушылар сатып алатын тауарлар мен көрсетiлетiн
қызметтердiң 2004 жылға арналған номенклатурасы
1. Азық-түлiк тауарлары:
1) нан, нан-тоқаш өнiмдерi;
2) макарон өнiмдерi;
3) консервiленген ет;
4) шұжық өнімдері.
2. Азық-түлiкке жатпайтын тауарлар:
1) тiгiн өнiмдерi;
2) тоқыма өнеркәсiбiнiң өнiмдерi;
3) арнайы киім;
4) терiден тiгiлген киiмдер және оның керек-жарақтары, терi бас киiмдер;
5) төсек-орын керек-жарақтары;
6) электр-техникалық бұйымдар;
7) көлік құралдары, ауыл шаруашылығы машиналары мен тракторлар үшін қосалқы бөлшектер (сүзгiштер, электр сымдары, щөткелер);
8) пластмасса, металл, былғары бұйымдары;
9) мал байлайтын шынжыр;
10) рабица торкөзi;
11) тұрмыс, мектеп және кеңсе жиhазы;
12) кеңсе тауарлары;
13) құрылыс материалдары:
тротуар тақталары;
ағаш бұйымдары;
шегелер;
терезе және есiк жақтаулары;
14) қылқалам-щөтке бұйымдары;
15) тығындау бұйымдары;
16) қатырма қағаз бұйымдары.
3. Қызмет көрсетулер:
1) аяқ киiм тiгу және жөндеу;

О номенклатуре товаров и услуг и их объемах (в процентном выражении), закупаемых организаторами конкурса у организаций, производящих товары и услуги, создаваемых общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, на 2004 год
Постановление Правительства Республики Kазахстан от 7 ноября 2003 года N 1114
В соответствии со статьей 27 Закона  Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить номенклатуру товаров и услуг, закупаемых организаторами конкурса у организаций, производящих товары и услуги, создаваемых общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, на 2004 год согласно приложению.
2. Организаторам конкурсов при осуществлении государственных закупок товаров и услуг, перечисленных в приложении к настоящему постановлению, осуществлять в установленном законодательством порядке государственные закупки у организаций, производящих товары и услуги, создаваемых общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, в объеме не менее 30 процентов от общего объема закупок данных товаров и услуг.
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 ноября 2003 года N 1114
Номенклатура
товаров и услуг, закупаемых организаторами конкурса
у организаций, производящих товары и услуги, создаваемых
общественными объединениями инвалидов Республики
Казахстан, на 2004 год
1. Продовольственные товары:
1) хлеб, хлебобулочные изделия;
2) макаронные изделия;
3) мясо консервированное;
4) колбасные изделия.
2. Непродовольственные товары:
1) изделия швейные;
2) продукция трикотажной промышленности;
3) спецодежда;
4) одежда меховая и ее принадлежности, меховые головные уборы;
5) постельные принадлежности;
6) электро-технические изделия;
7) запасные части для транспортных средств, сельхозмашин и тракторов (фильтры, электропроводка, щетки);
8) изделия из пластмасс, металла, кожи;
9) цепи для привязи скота;
10) сетка рабица;
11) мебель бытовая, школьная и офисная;
12) канцелярские товары;
13) строительные материалы:
тротуарная плитка;
столярные изделия;
гвозди;
навесы оконные и дверные;
14) кисте-щеточные изделия;
15) укупорочные изделия;
16) картонажные изделия.
3. Услуги:
1) пошив и ремонт обуви;

2) полиграфиялық;
3) салт-ғұрыптық;
4) жарнама-ақпарат, баспа қызметтерiн көрсету;
5) күрделі тұрмыстық техниканы жөндеу.

2) полиграфические;
3) ритуальные;
4) рекламно-информационные, издательские услуги;
5) ремонт сложнобытовой техники.