Қазақстан Республикасы Yкіметінiң 2002 жылғы 6 тамыздағы N 881 және 2002 жылғы 12 қыркүйектегі N 996 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 желтоқсандағы N 1235 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2219 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.12.29 № 2219 Қаулысымен
"Мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 19 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
1) "Қазақстан Республикасының қорғанысы мен қауiпсiздiгінiң қажеттерi үшiн мемлекеттiк қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, қаржыландыру және орындау ережесiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2002 жылғы 6 тамыздағы N 881 қаулысына:
2-тармақтағы "Экономика" деген сөз "Индустрия" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.26 N 1237 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2002 года N 881 и от 12 сентября 2002 года N 996
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года N 1235. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года N 2219
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2009 N 2219.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 19 января 2001 года "О государственном оборонном заказе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2002 года N 881 "Об утверждении Правил формирования, финансирования и выполнения государственного оборонного заказа для нужд обороны и безопасности Республики Казахстан":
в пункте 2 слово "экономики" заменить словом "индустрии";
2) (Подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2004 г. N 1237 )
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан