Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының "Ұлан" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 желтоқсандағы N 1236 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк кәсiпорын  туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күшi бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының "Ұлан" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О ликвидации республиканского государственного казенного предприятия "Улан" Республиканской гвардии Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года N 1236
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать республиканское государственное казенное предприятие "Улан" Республиканской гвардии Республики Казахстан.
2. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан