Азаматтық қорғаныс пен төтенше жағдайлар республикалық қызметтерiнiң тiзбесiн бекiту және оларды құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 желтоқсандағы N 1237 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 1210 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2014.11.19 № 1210 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Азаматтық қорғаныс туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 7 мамырдағы Заңының 17-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкіметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес орталық атқарушы органдар құратын Азаматтық қорғаныс пен төтенше жағдайлар республикалық қызметтерінің тiзбесi бекiтілсiн.
2. Орталық атқарушы органдар қосымшаға сәйкес азаматтық қорғаныс пен төтенше жағдайлар республикалық қызметтерiн құрсын.
3. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі үш ай мерзiмде азаматтық қорғаныс пен төтенше жағдайлар республикалық қызметтерi туралы ереженi бекiтсiн.
4. Азаматтық қорғаныс пен төтенше жағдайлар республикалық қызметтерiн қаржыландыруды осы қаулыға қосымшада көрсетілген орталық атқарушы органдар тиiстi қаржы жылына арналған республикалық және жергiлiктi бюджеттерде көзделген қаражат есебiнен және шегiнде әрi министрлiктер мен агенттiктердiң қазіргі штат саны лимитінің есебiнен жүзеге асырады деп белгiленсiн.
5. Қазақстан Республикасы Yкіметiнің кейбiр шешімдерiне мынадай өзгерiстер енгізілсiн:
1) (күшi жойылды - 2005.11.03. N 1097 қаулысымен)
2) "Республиканың сейсмикалық қауiптi аймақтарында қиратқыш жер сілкiнiстерiнің залалын төмендету жөніндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 26 тамыздағы N 1286 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1997 ж., N 40, 374-құжат):
13-тармақтағы "қосымшаға сәйкес" деген сөздер алынып тасталсын.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.11.03. N 1097 қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2003 жылғы 5 желтоқсандағы
N 1237 қаулысына
қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің
2008.11.18 N 1068 Қаулысымен.
Орталық атқарушы органдар құратын Азаматтық қорғаныс пен
төтенше жағдайлар республикалық қызметтерiнiң тiзбесi
________________________________________________________________
N  Азаматтық қорғаныс пен төтенше  Азаматтық қорғаныс пен төтенше
жағдайлар республикалық         жағдайлар республикалық
қызметтерiнiң атауы         қызметтерiнiң құрылуын және
жұмыс icтeуiн қамтамасыз етуге
жауапты орталық атқарушы
органның атауы
________________________________________________________________
1.  Мемлекеттік өртке қарсы       Қазақстан Республикасының
қызмет                        Төтенше жағдайлар министрлiгi
2. Медициналық қызмет             Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлiгi
3. Ақпарат қызметi                Қазақстан Республикасының
Ақпарат министрлігі
4. Сауда және тамақтандыру        Қазақстан Республикасының
қызметi                        Индустрия және сауда министрлiгi
5. Инженерлік қызмет
6. Химиялық қорғану қызметi
7. Радиациялық қорғану қызметi    Қазақстан Республикасының
8. Энергетика қызметi             Энергетика және минералдық
9. Жанар-жағармай                 ресурстар министрлiгi
материалдары қызметi
10. Жануарлар мен өсiмдiктердi    Қазақстан Республикасының
қорғау                        Ауыл шаруашылығы министрлігі
11. Хабарлау және байланыс        Қазақстан Республикасының
қызметi                       Ақпараттандыру және байланыс
жөніндегi агенттiгi
12. Қоғамдық тәртiптi сақтау      Қазақстан Республикасының Ішкi
қызметi                       iстер министрлiгi
13. Көлiк қызметi                 Қазақстан Республикасының
14. Жолдар мен көпiрлер қызметi   Көлiк және коммуникациялар
15. Техникалық қызмет             министрлiгi

Об утверждении перечня и создании республиканских служб гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года № 1237. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 1210.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.11.2014 № 1210 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 7 мая 1997 года "О гражданской обороне" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить Перечень республиканских служб гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций, создаваемых центральными исполнительными органами, согласно приложению.
2. Центральным исполнительным органам, согласно приложению, создать республиканские службы гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций.
3. Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в трехмесячный срок утвердить положение о республиканских службах гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций.
4. Установить, что финансирование республиканских служб гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций осуществляется центральными исполнительными органами, указанными в приложении к настоящему постановлению, за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском и местном бюджетах на соответствующий финансовый год, и за счет лимита существующей штатной численности министерств и агентств.
5. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 03.11.2005 N 1097;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1997 года N 1286 "О мерах по снижению ущерба от разрушительных землетрясений в сейсмоопасных регионах республики" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 40, ст. 374):
в пункте 13 слова "согласно приложению" исключить.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 декабря 2003 года № 1237
Перечень республиканских служб гражданской обороны
и чрезвычайных ситуаций, создаваемых центральными
исполнительными органами
Сноска. Перечень в редакции постановления Правительства РК от 20.10.2010 № 1082.
п/п
Наименование республиканской
службы Гражданской обороны и
чрезвычайных ситуаций
Наименование центрального исполнительного
органа, ответственного за обеспечение
создания и функционирования республиканской
службы гражданской обороны и
чрезвычайных ситуаций
1
2
3
1
Государственная противопожарная
служба
Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
2
Медицинская служба
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
3
Инженерная служба
Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищного коммунального
хозяйства
4
Служба радиационной защиты
Министерство индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
5
Служба энергетики
6
Служба химической защиты
7
Служба связи и обеспечения
оповещения
Министерство связи и информации Республики
Казахстан
8
Служба информации
9
Служба защиты животных и растений
Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан
10
Служба горюче-смазочных материалов
Министерство нефти и газа Республики
Казахстан
11
Служба охраны общественного
порядка
Министерство внутренних дел Республики
Казахстан
12
Служба торговли и питания
Министерство экономического развития и
торговли Республики Казахстан
13
Транспортная служба
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
14
Служба дорог и мостов
15
Техническая служба