Маңызды стратегиялық мәнi бар қызметтi мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 желтоқсандағы N 1271 қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "CCL Oil Ltd" (Америка Құрама Штаттары) компаниясы бастамашылық жасаған және Стокгольм қаласы (Швеция Корольдiгi) Сауда өнеркәсiп палатасының Төрелiк институтында қаралатын халықаралық төрелiк процесте Қазақстан Республикасының мүддесiн қорғау үшiн маңызды стратегиялық мәнi бар заң қызметiн көрсетушi болып "McGuire Woods Kazakhstan" компаниясы белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi заңнамада белгіленген тәртiппен:
осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген компаниямен заң қызметiн мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасассын;
заң қызметiн мемлекеттiк сатып алу үшiн осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын ақшаның оңтайлы әрi тиiмдi жұмсалуы қағидатының сақталуын қамтамасыз етсiн;
ай сайын Қазақстан Республикасының Үкiметiн халықаралық төрелiк процестiң барысы туралы хабардар етсiн;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне 2003 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Yкiметiнің резервiнен "McGuire Woods Kazakhstan" компаниясының заң қызметiн көрсетуiне ақы төлеу үшiн 29 000 000 (жиырма тоғыз миллион) теңге бөлінсін.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2003 года N 1271
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить компанию "McGuire Woods Kazakhstan" поставщиком юридических услуг, имеющих важное стратегическое значение для защиты интересов Республики Казахстан в международном арбитражном процессе, инициированном компанией "CCL Oil Ltd" (Соединенные Штаты Америки) и рассматриваемом в Арбитражном Институте Торгово-промышленной палаты города Стокгольм (Королевство Швеция).
2. Министерству юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках юридических услуг с компанией, указанной в пункте 1 настоящего постановления;
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок юридических услуг;
ежемесячное информирование Правительства Республики Казахстан о ходе международного арбитражного процесса;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2003 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 29 000 000 (двадцать девять миллионов) тенге для оплаты юридических услуг компании "McGuire Woods Kazakhstan".
4. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
Премьер-Министр
Республики Казахстан