"Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағының аумағында Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң "Ақтау теңiз порты" салық комитетi" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 1284 қаулысы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексiнiң (Салық кодексi) 15-бабына сәйкес, сондай-ақ "Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағының аумағында қызметiн жүзеге асыратын ұйымдарды салықтық әкiмшiлiктендiрудi жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағының жұмыс iстеу кезеңiне "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетiнiң "Ақтау теңiз порты" салық комитеті" мемлекеттiк мекемесi (бұдан әрi - Комитет) құрылсын.
2. Комитеттi қаржыландыру тиiстi жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне көзделген қаражат есебiнен және шегiнде жүзеге асырылады деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 134 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң аумақтық органдары қызметкерлерi штат саны лимиттерiнiң шегiнде Комитеттiң штат санын белгiлеу жөнiндегі;
2) Комитет туралы ереженi бекiту және оның әдiлет органдарында тiркелуiн қамтамасыз ету жөнiндегi шараларды, сондай-ақ осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О создании государственного учреждения "Налоговый комитет "Морпорт Актау" Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" на территории специальной экономической зоны "Морпорт Актау"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года N 1284
В соответствии со статьей 15 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), а также в целях совершенствования налогового администрирования организаций, осуществляющих деятельность на территории специальной экономической зоны "Морпорт Актау", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать на период функционирования специальной экономической зоны "Морпорт Актау" государственное учреждение "Налоговый комитет "Морпорт Актау" Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" (далее - Комитет).
2. Установить, что финансирование Комитета осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных Министерству финансов Республики Казахстан в республиканском бюджете на соответствующий год.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры:
1) по определению штатной численности Комитета в пределах лимитов штатной численности работников территориальных органов Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 "Об утверждении лимитов штатной численности";
2) по утверждению Положения о Комитете и обеспечению его регистрации в органах юстиции, а также иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан