Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 және 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 1296 қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
ІV "Шығындар" деген бөлiмде:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" деген функционалдық топта:
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
215 "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар мен орман шаруашылығы ұйымдарының материалдық-техникалық базасын дамыту" деген бағдарламада:
032 "Орманды орналастыру жөнiндегi жұмыстарды жүргiзу үшiн материалдық-техникалық базаны дамыту" деген кiшi бағдарламадағы "4300" деген сандар "4034" деген сандармен ауыстырылсын;
033 "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың материалдық-техникалық базасын дамыту" деген кiшi бағдарламадағы "68154" деген сандар "68420" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" деген функционалдық топта:
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
736 "Ауыз cу" салалық бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген бағдарламада:
030 "Ауылдық елдi мекендердi ауыз сумен қамтамасыз ету объектiлерiн салу және қайта жаңарту" деген кiшi бағдарламада:
"Қызылорда облысындағы Жиделi топтық су құбырын (1-кезегi) салу" деген жолдағы "салу" деген сөз "қайта жаңарту" деген сөздермен ауыстырылсын;
031 "Сумен қамтамасыз ету жүйелерiн салу және қайта жаңарту" деген кiшi бағдарламада:
"Ақтөбе облысы Шалқар қаласының су құбырлары құрылыстарын қайта жаңарту және жөндеу" деген жолдағы "cу құбырлары" деген сөздер "cу шаруашылығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының Кеңгiрбай ауылында су құбырын қайта жаңарту" деген жолдағы "Кеңгiрбай" деген сөзден кейiн "би" деген сөзбен толықтырылсын;
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Қордай ауылының кентiшiлiк бөлу желiсi 2-кезегiнiң құрылысы" деген жолдағы "ауылының кентiшiлiк бөлу желiсi 2-кезегiнiң құрылысы" деген сөздер "ауылын сумен қамтамасыз ету" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қарағанды облысындағы Қ.Сәтпаев атындағы каналдың сорғыш станциясын күрделi жөндеу" деген жолдағы "күрделi жөндеу" деген сөздер "қайта жаңарту" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 и от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года N 1296
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в программе 215 "Развитие материально-технической базы особо охраняемых природных территорий и организаций лесного хозяйства":
в подпрограмме 032 "Развитие материально-технической базы для проведения работ по лесоустройству" цифры "4300" заменить цифрами "4034";
в подпрограмме 033 "Развитие материально-технической базы особо охраняемых природных территорий" цифры "68154" заменить цифрами "68420";
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":
по администратору "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в программе 736 "Мероприятия по реализации Отраслевой программы "Питьевые воды":
в подпрограмме 030 "Строительство и реконструкция объектов питьевого водоснабжения сельских населенных пунктов":
в строке "Строительство Жиделинского группового водопровода (1-я очередь) Кызылординской области" слово "Строительство" заменить словом "Реконструкция";
в подпрограмме 031 "Строительство и реконструкция систем водоснабжения":
в строке "Реконструкция и ремонт водопроводных сооружений города Шалкар Актюбинской области" слово "водопроводных" заменить словом "водохозяйственных";
в строке "Реконструкция водопровода в селе Кенгирбай Абайского района Восточно-Казахстанской области" после слова "Кенгирбай" дополнить словом "би";
в строке "Строительство 2-й очереди внутрипоселковой разводящей сети села Кордай в Кордайском районе Жамбылской области" слова "Строительство 2-й очереди внутрипоселковой разводящей сети" заменить словом "Водоснабжение";
в строке "Капитальный ремонт насосных станций канала им. К. Сатпаева в Карагандинской области" слова "Капитальный ремонт" заменить словом "Реконструкция";

"Қызылорда облысының Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының құрылысы (3-кезегi)" деген жолдағы "335330" деген сандар "134517" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысының Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының құрылысы (3-кезегi)" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қызылорда облысының Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының және оған қосылу тармағының құрылысы (4-кезегi) 200813";
"Павлодар облысының Ертiс ауылында су құбыры желiлерiн қайта жаңарту" деген жолдағы "ауылында су құбыры желiлерiн қайта жаңарту" деген сөздер "ауылының бас су жиналғысы мен суағарын қайта жаңарту" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысының Абай топтық су құбырынан Мақтаарал ауданының ауылдық елдi мекендерiн сумен қамтамасыз ету" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Оңтүстiк Қазақстан облысының қолданыстағы Жетiсай топтық су құбырынан Жетiсай қаласына дейiнгi суағар";
2) "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 145-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
040-кiшi бағдарламадағы "компьютерлер - 3 бiрлiк, офистiк жиhаздар - 22 бiрлiк, зертханалық жиhаздар - 32 бiрлiк, ғимараттарға, құрылыстарға және тағы басқа зертханалық жабдықтарға күрделi жөндеу." деген сөздер "компьютерлер - 5 бiрлiк, принтерлер - 2 бiрлiк, көшiру аппараты - 1 бiрлiк, сканер - 1 бiрлiк, плоттер - 1 бiрлiк, офистiк жиhаздар - 22 бiрлiк, зертханалық жиhаздар - 40 бiрлiк, зертханалық жабдықтар - 23 бiрлiк." деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 148-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
033-кiшi бағдарламадағы "байланыс құралдары "KENWOOD" - 65 бiрлiк." деген сөздер "байланыс құралдары ("KENWOOD" радиостанциясы) тұрақты - 1 бiрлiк, ұтқыр - 80 бiрлiк (соның iшiнде қосымша 15 бiрлiк), алып жүретiн - 18 бiрлiк.," деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 157-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
033-кiшi бағдарламадағы "1,6-2,0 мың гектар" деген сөздер "4,9-5,4 мың гектар" деген сөздермен ауыстырылсын;
"89,0-100,0 мың гектар алаңға гербицидтердi сатып алу" деген сөздер "106,4-117,4 мың гектар алаңға гербицидтердi сатып алу, соның iшiнде олардың қорын жасау;" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 184-қосымшада:
7-тармақта:
1) тармақшада:
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Абай топты су құбырынан Мақтаарал ауданының ауылдық елдi мекендерiн сумен жабдықтау" деген сөздер "Оңтүстiк Қазақстан облысының қолданыстағы Жетiсай топтық су құбырынан Жетiсай қаласына дейiнгi суағар;" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жамбыл облысы Қордай ауданының Қордай ауылын сумен жабдықтау; Қызылорда облысының Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын және оған қосылу тармақтарын (3-кезегi) салу" деген сөздермен толықтырылсын;
2) тармақшада:
"Алматы облысы Түрген сутартқышын қайта жаңарту" деген сөздер алынып тасталсын;
"cу құбыры" деген сөздер "су шаруашылығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Кеңгiрбай би, Арқат, Құндызды" деген сөздер алынып тасталсын;
"Жамбыл облысы Қордай кентiнiң жүйесiн жаңғырту" деген сөздер алынып тасталсын;
"ауылының су құбырлары жүйесiн" деген сөздер "ауылына дейiнгi бас су жиналғы мен суағар" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Ақмола облысы Нұра топтық су құбырын қайта жаңарту (1-кезегi);
Солтүстiк Қазақстан облысы Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту (1-кезегі); Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл топтық су құбырын қайта жаңарту (1-кезегi);" деген сөздермен толықтырылсын;
3) тармақшада:

в строке "Строительство Арало-Сарыбулакского группового водопровода (3-я очередь) Кызылординской области" цифры "335330" заменить цифрами "134517";
после строки "Строительство Арало-Сарыбулакского группового водопровода (3-я очередь) Кызылординской области" дополнить строкой следующего содержания:
"Строительство Арало-Сарыбулакского группового водопровода и ветки подключения к нему (4-я очередь) Кызылординской области 200813";
в строке "Реконструкция водопроводных сетей в селе Иртышск Павлодарской области" слова "Реконструкция водопроводных сетей в селе" заменить словами "Реконструкция головного водозабора и водовода села";
строку "Водоснабжение сельских населенных пунктов Махтааральского района из Абайского группового водопровода Южно-Казахстанской области" изложить в следующей редакции:
"Водовод от существующего Жетисайского группового водопровода до города Жетисай Южно-Казахстанской области";
2) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год":
в приложении 145  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в подпрограмме 040 слова "компьютеров - 3 единицы, офисной мебели - 22 единицы, лабораторной мебели - 32 единицы, капитальный ремонт зданий, сооружений и прочего лабораторного оборудования." заменить словами "компьютеров - 5 единиц, принтеров - 2 единицы, копировального аппарата - 1 единица, сканера - 1 единица, плоттера - 1 единица, офисной мебели - 22 единицы, лабораторной мебели - 40 единиц, лабораторного оборудования - 23 единицы.";
в приложении 148 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в подпрограмме 033 слова "средства связи (мобильные радиостанции "KENWOOD") - 65 ед.," заменить словами "средства связи (радиостанции "KENWOOD") стационарные - 1 ед., мобильные - 80 ед. (в том числе дополнительные 15 ед.), носимые - 18 ед.,";
в приложении 157 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в подпрограмме 033 слова "1,6-2,0 тысяч гектаров;" заменить словами "4,9-5,4 тысяч гектаров, в т.ч. создание запаса;";
слова "на площадь 89,0-100,0 тысяч гектаров;" заменить словами "на площадь порядка 106,4-117,7 тысяч гектаров, в т.ч. создание запаса;";
в приложении 184 к указанному постановлению:
в пункте 7:
в подпункте 1):
слова "водоснабжение сельских населенных пунктов Махтааральского района из Абайского группового водопровода Южно-Казахстанской области." заменить словами "водовод от существующего Жетисайского группового водопровода до города Жетисай Южно-Казахстанской области;";
дополнить словами "водоснабжение села Кордай Кордайского района Жамбылской области; строительство Арало-Сарыбулакского группового водопровода и ветки подключения к нему (3-я очередь) Кызылординской области;";
в подпункте 2):
слова "реконструкция Тургенского водовода Алматинской области;" исключить;
после слова "ремонт" слово "водопроводных" заменить словом "водохозяйственных";
слова "Кенгирбай би, Архат, Кундызды," исключить;
слова "реконструкция сетей водопроводов пос. Кордай Жамбылской области;" исключить;
слова "водопроводных сетей в селе" заменить словами "головного водозабора и водовода до села";
дополнить словами "реконструкция Нуринского группового водопровода (1-я очередь) Акмолинской области; реконструкция Булаевского группового водопровода (1-я очередь) Северо-Казахстанской области; реконструкция Ишимского группового водопровода (1-я очередь) Северо-Казахстанской области;";
в подпункте 3):

"8 құрылысын салу және 8-iн жаңғырту" деген сөздер "7 құрылысын салу және 10-ын қайта жаңарту" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 188-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
5-баған мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Негiзгi құралдарды сатып алу:
К-701 тракторының двигателi (ЯМЗ - 240) - 1 бiрлiк;
К-700 тракторының двигателi (ЯМЗ 238) - 2 бiрлiк;
К-701 тракторының берiлiс қорабы - 1 бiрлiк;
К-700 тракторының берiлiс қорабы - 1 бiрлiк".
6-баған мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"ІV тоқсан";
7-баған мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

слова "строительство 8 и реконструкция 8" заменить словами "строительство 7 и реконструкция 10";
в приложении 188 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 дополнить абзацем следующего содержания:
"Приобретение основных средств:
двигатель трактора К-701 (ЯМЗ-240) - 1 единица;
двигатель трактора К-700 (ЯМЗ-238) - 2 единицы;
коробки передач трактора К-701 - 1 единица;
коробка передач трактора К-700 - 1 единица";
графу 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"IV - квартал";
графу 7 дополнить абзацем следующего содержания:
"Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан