Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 1307 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1307 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 қарашадағы N 1713 қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 494-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 қарашадағы N 1713 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 10 шілдедегі N 937 қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 26, 321-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 қарашадағы N 1713 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 тамыздағы N 869 қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 26, 279-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 және 1999 жылғы 15 қарашадағы N 1713 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 қыркүйектегі N 1010 қаулысының  1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 30, 332-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 қарашадағы N 1713 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 маусымдағы N 527 қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 25, 232-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года N 1307
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2003 года N 1307
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1999 года N 1713 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 494).
2. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2001 года N 937 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1999 года N 1713" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 26, ст. 321).
3. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 869 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1999 года N 1713" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 26, ст. 279).
4. Подпункт 2) пункта 1 постановления  Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2002 года N 1010 "О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 и от 15 ноября 1999 года N 1713" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 30, ст. 332).
5. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2003 года N 527 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1999 года N 1713" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 25, ст. 232).