Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2003 жылғы 27 ақпандағы N 209 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1321 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Таратылған Жол қорының негiзгі борышын өтеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 27 ақпандағы N 209 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 9, 105-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Таратылған Жол қорының негiзгi борышын өтеу ережесiнде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Ереже 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетудi) жеткiзушiлердiң немесе олардың құқықтық муратерлерінің (бұдан әрі - Жеткiзушi) алдында, қуралған әрi 2003 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша өтелмеген, сондай-ақ "Қазақавтожол" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (бұдан әрi - "Қазақавтожол" РМК) және оның облыстық филиалдары сот актiлерi бойынша жеткiзушiлерге төлеген "Қазақавтожол" РМК-ның теңгерiмiнде есепке алынған, таратылған Жол қорының негiзгi борышын (бұдан әрі - борыш) өтеу тәртiбiн айқындайды";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 8), 9), 10) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) 3-қосымшаға сәйкес 2003 жылғы 1 қаңтарға дейiн күшiне енген сот актiлерi бойынша борышы өтелген жеткiзушiлердiң тiзiлiмiн;
9) "Қазақавтожол" РМК-ның және филиалдарын есеп айырысу шоттарынан таратылған Жол қорының мiндеттемелерi бойынша кредиторлық берешектi өндiрiп алу туралы 2003 жылғы 1 қаңтарға дейiн күшiне енген сот актілерiнiң көшiрмелерiн;
10) негiзгi борышты және ол бойынша шығындарды өндiрiп алуды растайтын мынадай құжаттарды:
жеткiзушілермен жасалған шарттардың көшiрмелерiн;
жеткiзушiлер бөлінісінде борышты ажырата отырып, борышты өндiрiп алуға дейiнгi және одан кейiнгi филиалдың бухгалтерлiк теңгерiмiнiң көшiрмесiн;
негізгi борышты өндiрiп алуға дейінгі және одан кейінгі филиалдың N 6 ордер журналының көшiрмесiн;
негізгі борышты өндiрiп алуға дейінгi және одан кейiнгі филиалдың бас кiтабынан нотариалды түрде куәландырылған үзіндіні;
2003 жылғы 1 қаңтарға дейiн орындалған төлем және инкассалық тапсырмаларды";
6-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) осы Ереженiң 5-тармағында көрсетiлген құжаттарды";
осы қаулыға қосымшаға сәйкес көрсетiлген Ережеге 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2003 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1321 қаулысына
қосымша
Ережеге
3-қосымша
______________________
______________________
сомадағы тізілімді
бекітемін
______________________
(қолы) (Қазақстан
Республикасы Көлік
және коммуникациялар
министрлігінің басшысы)
____жылғы "___"_______

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2003 года N 209
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1321
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2003 года N 209 "Об утверждении Правил погашения основного долга упраздненного Дорожного фонда" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 9, ст. 105) следующие изменения и дополнения:
в Правилах погашения основного долга упраздненного Дорожного фонда, утвержденных указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила определяют порядок погашения основного долга упраздненного Дорожного фонда (далее - долг), который числится на балансе Республиканского государственного предприятия "Казахавтодор" (далее - РГП "Казахавтодор"), перед поставщиками товаров (работ, услуг) или их правопреемниками (далее - Поставщик), образовавшегося по состоянию на 31 декабря 1998 года и не погашенного по состоянию на 1 января 2003 года, а также выплаченного РГП "Казахавтодор" и его областными филиалами Поставщикам по судебным актам";
пункт 5 дополнить подпунктами 8), 9), 10) следующего содержания:
"8) Реестр поставщиков, которым погашен долг по судебным актам, вступившим в силу до 1 января 2003 года, согласно приложению 3;
9) копии судебных актов, вступивших в силу до 1 января 2003 года, о взыскании кредиторской задолженности по обязательствам упраздненного Дорожного фонда с расчетных счетов РГП "Казахавтодор" и филиалов;
10) документы, подтверждающие взыскание основного долга и издержек по ним:
копии договоров с поставщиками;
копию бухгалтерского баланса филиала до и после взыскания долга с расшифровкой долга в разрезе поставщиков;
копию журнала-ордера N 6 филиала до и после взыскания основного долга;
нотариально заверенную выписку из главной книги филиала до и после взыскания основного долга;
платежные и инкассовые поручения, исполненные до 1 января 2003 года";
подпункт 1) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"1) документы, указанные в пункте 5 настоящих Правил";
дополнить приложением 3 к указанным Правилам согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2003 года N 1321
"Приложение 3 к Правилам
Утверждаю:
реестр в сумме
______________________
______________________
(подпись) (Руководитель Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан)
"__" ______________ года
Реестр
поставщиков, которым погашен долг по решениям судов,

2003 жылғы 1 қаңтарға дейін күшіне енген сот актілері
бойынша борышы өтелген жеткізушілердің тізілімі
2003 жылғы "___" __________
___________________________________________________________________
Р/с N | Жеткізушінің атауы | Орналасқан орны | Сот шешімі бойынша
|                    |                 | өндіріліп алынатын
|                    |                 |    сома (теңге)
___________________________________________________________________
1            2                   3                    4
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Барлығы
___________________________________________________________________
Мыналар осы тізілімге қоса беріледі:
1. ________________________________________________________________
2. ________________________________________________________________
3. ________________________________________________________________
"Қазақавтожол" РМК-ның филиалы                  Комитет
_______________________________        ________________________
_______________________________        ________________________
(басшының Т.А.Ә., қолы)               (басшының Т.А.Ә., қолы)
_______________________________        ________________________
_______________________________        ________________________
(бас бухгалтердің Т.А.Ә., қолы)     (бас бухгалтердің Т.А.Ә., қолы)
м.о.                                м.о.
"Қазақавтожол" РМК-ның филиалы
_______________________________
(басшының Т.А.Ә., қолы)
_______________________________
_______________________________
(бас бухгалтердің Т.А.Ә., қолы)
м.о.

вступившим в силу до 1 января 2003 года
"___"__________2003 года
___________________________________________________________________
N ! Наименование поставщика ! Местонахождение !Сумма,
п/п!                         !                 !взыскиваемая
!                         !                 !по решению
!                         !                 !суда (тенге)
-------------------------------------------------------------------
1 !             2           !        3        !         4
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
Всего
-------------------------------------------------------------------
К настоящему реестру прилагаются:
1.__________________
2.___________________
3.___________________
Филиал РГП "Казахавтодор"                Комитет
________________________________    ______________________________
(подпись, Ф.И.О. руководителя)      (подпись, Ф.И.О. руководителя)
________________________________    ______________________________
(подпись, Ф.И.О. гл.бухгалтера)     (подпись, Ф.И.О. гл.бухгалтера)
м.п.                            м.п.
РГП "Казахавтодор"
________________________________
(подпись, Ф.И.О. руководителя)
________________________________
(подпись, Ф.И.О. гл.бухгалтера)
м.п."