Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1323 қаулысы
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңына , "Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің қаражатын пайдаланудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегі N 1408 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне Шанхай ынтымақтастық ұйымының тұрақты жұмыс істейтін органдарын техникалық іске қосу кезеңіне (2003 жылғы 1 қараша - 31 желтоқсан) Қазақстан Республикасының үлестік жарнасын енгізу үшін 2003 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі төлем күніне белгіленген бағам бойынша 20874 (жиырма мың сегіз жүз жетпіс төрт) АҚШ долларына баламалы сомада қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1323
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств из резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан средства из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2003 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, в сумме, эквивалентной 20874 (двадцать тысяч восемьсот семьдесят четыре) долларам США, по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан на день оплаты, для внесения Республикой Казахстан долевого взноса на период технического запуска постоянно действующих органов Шанхайской организации сотрудничества (1 ноября - 31 декабря 2003 года).
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан