"Мемлекеттiк құпиялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1365 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
"Мемлекеттiк құпиялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі
жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Мемлекеттік құпиялар туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
1-бап. "Мемлекеттiк құпиялар туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 15 наурыздағы Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1999 ж., N 4, 102-құжат; 2001 ж., N 8, 53-құжат; 2002 ж., N 15, 147-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) 12-бапта:
17) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"17) Қазақстан Республикасы ұлттық валютасының жаңа банкноттары мен монеталарын шығару және (немесе) оларды ауыстыру туралы шешiм қабылданған күннен бастап, егер бұл банкноттарды және монеталарды (мерекелiк және атаулы күндерге арналғандардан басқа) айналыстан алуға әкелiп соқтыратын болса, оларды айналысқа шығару туралы жариялау үшiн бұқаралық ақпарат құралдарына осы мәлiметтердi берген сәтке дейiнгi мәлiметтер;";
18) тармақшадағы "Қазақстан Республикасы ұлттық валютасының банкноттарын," деген сөздер алынып тасталсын;
2) 29-бапта:
1-тармақтың үшiншi бөлiгiндегi "Әкiмшiлiк пен" деген сөздер "Мемлекеттiк органның және (немесе) ұйым мен" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Қазақстан Республикасының Президентi тағайындайтын лауазымды тұлғаларға мемлекеттiк құпияларға рұқсат берудiң ерекше тәртiбiн Қазақстан Республикасының Yкiметi айқындайды.".
2-бап. Осы Заң ресми түрде жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Закон Республики Казахстан "О государственных секретах"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 1365
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Закон Республики Казахстан "О государственных секретах".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении изменений и дополнения
в Закон Республики Казахстан "О государственных секретах"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 15 марта 1999 г. "О государственных секретах" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 4, ст. 102; 2001 г., N 8, ст.53; 2002 г., N 15, ст. 147) следующие изменения и дополнение:
1) в статье 12:
подпункт 17) изложить в следующей редакции:
"17) сведения о выпуске новых банкнот и монет национальной валюты Республики Казахстан и (или) их замене, если последнее влечет изъятие из обращения банкнот и монет (кроме юбилейных и памятных), с даты принятия решения и до момента передачи этих сведений в средства массовой информации для публикации о их выпуске в обращение;";
в подпункте 18) слова "банкнот национальной валюты Республики Казахстан," исключить;
2) в статье 29:
в части третьей пункта 1 слово "администрации" заменить словами "государственного органа и (или) организации";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Особый порядок допуска к государственным секретам должностных лиц, назначаемых Президентом Республики Казахстан, определяется Правительством Республики Казахстан.".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан