Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 желтоқсандағы N 150ат қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға 759-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
мынадай мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
"8. Қазақстан Республикасының қазiргi телекоммуникациялық желiлерi мен ұлттық ақпараттық инфрақұрылымына зерттеу жүргiзе отырып, мультисервистiк (көлiктiк) ортасын құруға арналған техникалық тапсырма әзiрлеу ("Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 21-бабының 5-тармағына сәйкес қызметтер көрсетудi бiр көзден "Ұлттық ақпараттық технологиялар" ЖАҚ-тан сатып алуды жүргiзсiн).";
7-тармақтағы "Базалық бағдарламалық қамтамасыз ету - 1 жиынтық" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының қазiргi телекоммуникациялық желiлерi мен ұлттық ақпараттық инфрақұрылымына зерттеу жүргiзе отырып, мультисервистiк (көлiктiк) ортасын құруға арналған техникалық тапсырма";
2) көрсетiлген қаулыға 760-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
мынадай мазмұндағы 4.4-тармақпен толықтырылсын:
"4.4. Хабарламаларды кепiлдiк берiп жеткiзу үшiн базалық бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу - 1 жиынтық.";
мынадай мазмұндағы 7 және 8-тармақтармен толықтырылсын:
"7. Мемлекеттiк органдар үшін техникалық құралдар мен лицензиялық бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу - 4 жиынтық.
8. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң жылжымайтын мүлiктi және заңды тұлғаларды тiркеудiң кiрiктiрiлген жүйелерiн, оның ішінде телекоммуникациялық қызметтер көрсетудi құpу.";
7-тармақ мынадай мазмұндағы сөйлемдермен толықтырылсын:
"Мемлекеттік органдар үшін техникалық құралдар мен лицензиялық бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алу - 4 жиынтық, хабарламаларды кепілдік беріп жеткізу үшін бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алу - 1 жиынтық. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң жылжымайтын мүлiктi және заңды тұлғаларды тiркеудiң кiрiктiрiлген жүйелерiн, оның ішінде телекоммуникациялық қызметтер көрсетудi құpу.".

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2003 года N 150ат
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 759 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Разработка технического задания на создание мультисервисной (транспортной) среды с проведением обследования существующих телекоммуникационных сетей и национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан (закупку услуг произвести из одного источника ЗАО "Национальные информационные технологии" согласно пункта 5 статьи 21 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках").";
в пункте 7 после слов "Базовое программное обеспечение - 1 комплект" дополнить строкой следующего содержания:
"Техническое задание на создание мультисервисной (транспортной) среды с проведением обследования существующих телекоммуникационных сетей и национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан.";
2) в приложении 760 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
дополнить пунктом 4.4. следующего содержания:
"4.4. Приобретение базового программного обеспечения для гарантированной доставки сообщений - 1 комплект.";
дополнить пунктом 7 и 8 следующего содержания:
"7. Приобретение технических средств и лицензионного программного обеспечения для государственных органов - 4 комплекта.
8. Создание интегрированных систем регистрации недвижимости и юридических лиц Министерства юстиции Республики Казахстан, в том числе телекоммуникационных услуг.";
пункт 7 дополнить предложениями следующего содержания:
"Приобретение технических средств и лицензионного программного обеспечения для государственных органов - 4 комплекта, программного обеспечения гарантированной доставки сообщений - 1 комплект. Создание интегрированных систем регистрации недвижимости и юридических лиц Министерства юстиции Pecпублики Казахстан.".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан