Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 6 қарашадағы N 150и қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай толықтыру мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға 22-қосымшада:
2-тармақ ", Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң "Ақпараттық қауiпсiздiк саласында мамандар даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру орталығы" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 мамырдағы N 435 қаулысы" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк органдардың ақпараттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету";
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақта:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Саны 8 бiрлiк бекiтiлген штат санының лимитi шегiнде Ақпараттық қауiпсiздiк саласында мамандар даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру орталығын құру және ұстау. Мыналарды сатып алу: арнайы автокөлiк - 1 бiрлiк, жиhаз (басшының кабинетi) - 1 жиынтық, көшiру аппараты - 1 бiрлiк, дербес компьютер - 8 бiрлiк, ағынды принтер - 1 бiрлiк, лазерлiк принтер - 2 бiрлiк, түрлi-түстi телевизор - 2 бiрлiк, бейне магнитофон - 1 бiрлiк, сейф - 2 бiрлiк, кондиционер - 1 бiрлiк";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: ақпараттық қауiпсiздiк саласындағы мамандардың кәсiби деңгейiн арттыру.";
2) көрсетiлген қаулыға 23-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақта:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыналарды сатып алу: дербес компьютер - 20 бiрлiк, лазерлiк принтер - 20 бiрлiк, сканер - 4 бiрлiк, цифрлық диктофон - 10 бiрлiк, түрлi-түстi телевизор - 9 бiрлiк, бейне магнитофон - 4 бiрлiк, факсимильдi аппарат - 3 бiрлiк, көшiру аппараты - 4 бiрлiк, цифрлық магнитофон - 1 бiрлiк, бейнежабдық - 1 жиынтық, фотожабдық - 1 жиынтық, қағаз жоятын машина - 8 бiрлiк".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Kазахстан от 6 ноября 2003 года N 150и
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие дополнение и изменения:
1) в приложении 22 к указанному постановлению:
пункт 2 дополнить словами ", постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2003 года N 435 "О создании государственного учреждения "Центр подготовки и повышения квалификации специалистов в области информационной безопасности" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Цель бюджетной программы: обеспечение информационной безопасности государственных органов";
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Создание и содержание Центра подготовки и повышения квалификации специалистов в области информационной безопасности в пределах утвержденного лимита штатной численности в количестве 8 единиц. Приобретение: спецавтотранспорта - 1 единица, мебели (кабинет руководителя) - 1 комплект, копировальных аппаратов - 1 единица, персональных компьютеров - 8 единиц, принтеров струйных - 1 единица, принтеров лазерных - 2 единицы, телевизоров цветных - 2 единицы, видеомагнитофонов - 1 единица, сейфов - 2 единицы, кондиционеров - 1 единица";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня специалистов в области информационной безопасности.";
2) в приложении 23 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" изложить в следующей редакции:
"Приобретение: персональных компьютеров - 20 единиц, лазерных принтеров - 20 единиц, сканеров - 4 единицы, диктофонов цифровых - 10 единиц, телевизоров цветных - 9 единиц, видеомагнитофонов - 4 единицы, факсимильных аппаратов - 3 единицы, копировальных аппаратов - 4 единицы, магнитофонов цифровых - 1 единица, видеооборудования - 1 комплект, фотооборудования - 1 комплект, бумагоуничтожающая машина - 8 единиц".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан