Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 қарашадағы N 150о қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулыға 199-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
5-бағанның екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Оңалтумен 1984 мүгедек пен ардагердi қамту жоспарланып oтыр";
көрсетiлген қаулыға 202-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
5-бағанның екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Есту қабiлетi бойынша мүгедектерге есту-протездеу көмегiн көрсетудiң тиiмдiлiгiн арттыру үшiн 1 анализатор сатып алу. Сурдоқұралдарымен қамтамасыз етiлетiн мүгедектердiң орташа жылдық саны - 5747 адам, оның iшiнде 940 адам - мүгедек балалар";
көрсетiлген қаулыға 219-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Саны 215 дана компьютер; 100 дана принтер; 16 дана ксерокс; 16 дана факс; 1 дана сервер сатып алу".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2003 года N 150o
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменения:
в приложении  199 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
абзац второй графы 5 изложить в следующей редакции:
"Реабилитацией планируется охватить 1984 инвалидов и ветеранов";
в приложении 202 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
абзац второй графы 5 изложить в следующей редакции:
"Для повышения эффективности представления слухопротезной помощи инвалидам по слуху - приобретение 1 анализатора. Среднегодовая численность инвалидов, которые будут обеспечены сурдосредствами - 5747 человек, в том числе детей инвалидов - 940 человек";
в приложении 219 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Закуп компьютеров в количестве 215 шт.; принтеров - 100 шт.; ксероксов - 16 шт.; факсов - 16 шт., сервер - 1 шт.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан