Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 қарашадағы N 150п қаулысы
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 339-қосымшада:
"бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақта:
5-бағанда:
"фильмдерді" деген сөзден кейін ", бейне-роликтерді, телебағдарламалар мен мультфильмдерді жасай және" деген сөздермен толықтырылсын;
"медициналық жабдықтармен" деген сөздерден кейін ", 32 бірлік санында бейнеаппаратурамен (теледидарлар - 16 дана, бейнемагнитафондар - 16 дана)" деген сөздермен толықтырылсын;
"техникалық тапсырманы және бағдарламалық қамтамсыз етуді әзірлеу" деген сөздерден кейін ", деректерді бұдан кейін абоненттік төлеммен берудің ведомстволық желісін ұйымдастыру, компьютерлік жабдыққа құрамдас бөліктерді сатып алу" деген сөздермен толықтырылсын;
"1500" деген сандар "2836" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2003 года N 150п
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие дополнения и изменение:
в приложение 339 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5:
после слов "спортивных мероприятий," дополнить словами "созданием и";
после слова "фильмов" дополнить словами ", видео-роликов, телепередач и мультфильмов";
после слов "эхоэнцефалограф - 6 штук)" дополнить словами ", видеоаппаратурой в количестве 32 единиц (телевизоры - 16 штук, видеомагнитофоны - 16 штук)";
после слов "Разработка технического задания и программного обеспечения" дополнить словами ", организация ведомственной сети передачи данных с дальнейшей абонентской платой, приобретение комплектующих частей к компьютерному оборудованию";
цифры "1500" заменить цифрами "2836".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан