Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 қарашадағы N 150Т қуалысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы
1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi
қаулы етеді:
"2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 702-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Кеден органдарының Бiрыңғай автоматтандырылған ақпарат жүйесiн құру жобасы бойынша сатып алынған жабдықтың қалдық құнына есептелген қосымша құн салығын төлеу".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2003 года N 150т
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующее дополнение:
в приложении 702 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
дополнить абзацем следующего содержания:
"Оплата налога на добавленную стоимость, начисленного на остаточную стоимость приобретенного оборудования по Проекту создания Единой автоматизированной информационной системы таможенных органов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан