Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 15 қарашадағы N 1390 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы N 43 қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.07.12. N 722 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының нысанды киiм-кешектiң жаңа үлгiлерiне көшуi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 15 қарашадағы N 1390  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
4-бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Учаскелiк полиция инспекторларының, кәмелетке толмағандар iстерi жөнiндегi инспекцияның, патрульдiк күзет қызметiнiң, жол полициясының, мемлекеттiк күзет қызметiнiң, Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi оқу орындарының курсанттары мен тыңдаушыларының қоғамдық тәртiптi сақтау жөнiндегi қызметтi өткеру кезеңiнде киетiн нысанды киiм-кешегi
Күнқағары бар, қара түстi мех құлақшын, қысқы әйелдер кепкасы, қара-көк түстi жүн фуражка, сарғыш түстi нысанды әйелдер кепкасы, қара-көк түстi күнқағары бар кепка, ылғалдан сақтайтын материалдармен көмкерiлген қысқы мех күрте, жүннен тiгiлген шымқай-көк түстi әйелдер пальтосы, қара-ақ түстi былғары костюм (күрте, шалбар), жылы костюм (күрте, комбинезон), қара түстi әйелдер плащы, қара түстi маусымдық күрте, қызмет өткеруге арналған (ашық жағасы бар күрте, шалбар) қара-көк түстi костюм, сарғыш-сүр түстi әйелдер мундирi, қара-көк түстi китель-юбка, шымқай-көк түстi жүннен тоқылған свитep, қызыл түстi матамен жиектелген, сыртқа қайырылған қара-көк түсті шалбар, сия-көк түстi ұзын және қысқа жең жейделер, сия-көк және ашық-көк реңдермен қиыстырылған, ұзын және қысқа жең жейделер, сия-көк түстi ұзын және қысқа жең жейделер (әйелдер жейделерi), ақ түстi ұзын және қысқа жең жейделер, ақ түстi ұзын және қысқа жең жейделер (әйелдер жейделерi), әйелдердiң қосарланған қара галстугi, сия-көк түстi ұзын жең футболка, сия-көк түстi қысқа жең майка-футболка, сия-көк түстi жеңi жоқ майка, қара және көк түстi кашне, қара түстi былғары қолғап, плащ-жамылғы, желбей күрте, сигналдық кеудеше, қара түстi ұзын қонышты хром бәтеңке, қара түстi жылы қысқа қонышты етік, әйелдердiң жылы етiгi, қара түсті қысқа қонышты xpом бәтеңке, қара түстi әйелдер туфлиi, қара түстi хром етiк, қара түстi жүндi терiден тiгiлген ұлтанды етiк, қара түстi былғары жабдық, жалтырауық материалдармен көмкерiлген ақ жабдық.
Бас киiмдер кокардалармен, ал нысанды киiм-кешек заттары - погондармен, шымқай-көк түстi жең белгiсiмен және омырау белгiлерiмен (жетондармен) жабдықталады".

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1996 года N 1390
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года N 43. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 июля 2005 г. N 722.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.07.2005 № 722.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1996 года N 1390 "О переходе на новые образцы форменного обмундирования лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан" следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
раздел 4 изложить в следующей редакции:
"4. Форма одежды участковых инспекторов полиции,
инспекции по делам несовершеннолетних, патрульно-постовой
службы, дорожной полиции, государственной службы охраны,
курсантов и слушателей учебных заведений
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
в период несения службы по охране общественного порядка
Шапка-ушанка с козырьком, меховая черного цвета, кепи зимнее женское, фуражка шерстяная черного цвета, кепи формованное женское бежевого цвета, кепи с козырьком черно-синего цвета, куртка зимняя меховая с отделкой от влаги, пальто женское шерстяное темно-синего цвета, костюм кожаный черно-белого цвета (куртка, брюки), костюм утепленный (куртка, комбинезон), плащ женский черного цвета, куртка демисезонная черного цвета, костюм для несения службы (куртка с открытым воротом, брюки) черно-синего цвета, мундир женский серо-бежевого цвета, китель-юбка черно-синего цвета, свитер шерстяной темно-синего цвета, брюки навыпуск черно-синего цвета с красным кантом, рубашки чернильно-синего цвета с длинными и короткими рукавами, рубашки комбинированные с чернильно-синим и светло-голубым оттенками с длинными и короткими рукавами, рубашки (блузки) чернильно-синего цвета с длинными и короткими рукавами, рубашки белого цвета с длинными и короткими рукавами, рубашки (блузки) белого цвета с длинными и короткими рукавами, галстук черный двойного сложения женский, футболка чернильно-синего цвета c длинными рукавами, майка-футболка чернильно-синего цвета с короткими рукавами, майка без рукавов чернильно-синего цвета, кашне черного и синего цветов, перчатки кожаные черного цвета, плащ-накидка, куртка-дождевик, сигнальный жилет, ботинки с высоким берцем хромовые черного цвета, полусапожки утепленные черного цвета, сапожки женские утепленные, полуботинки хромовые черного цвета, туфли женские черного цвета, сапоги хромовые черного цвета, унты меховые черного цвета, снаряжение кожаное черного цвета, снаряжение белое со светоотражающей отделкой.
Головные уборы оборудуются кокардами, а предметы форменного обмундирования - погонами, нарукавным знаком темно-синего цвета и нагрудными знаками (жетонами)".

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан