Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 қаңтардағы N 62 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.06.08. N 523 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1.  алынып тасталды
1-1. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Қайрат Нематұлы Келімбетов Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілі болып тағайындалсын.
1-2. Григорий Александрович Марченко Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілі міндетінен босатылсын.
Ескерту. 1-тармақ алынып тасталып, 1-1, 1-2-тармақтармен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2004.07.30. N 811  қаулысымен .
2. Александр Сергеевич Павлов Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілі міндетінен босатылсын.
3. "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 ақпандағы N 165  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ алынып тасталсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2004 года N 62. Утратило силу постановлением Правительства РК от 8 июня 2006 года N 523
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2004 года N 62 утратило силу постановлением Правительства РК от 8 июня 2006 года N  523 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.  (Пункт 1 исключен - постановлением Правительства РК от 30 июля 2004 г.  N 811  )
1-1. Назначить представителем от Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан Келимбетова Кайрата Нематовича - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.  <*>
Сноска. Дополнено пунктом 1-1 - постановлением Правительства РК от 30 июля 2004 г.  N 811  .
1-2. Освободить от обязанностей представителя Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан Марченко Григория Александровича.  <*>
Сноска. Дополнено пунктом 1-2 - постановлением Правительства РК от 30 июля 2004 г.  N 811  .
2. Освободить от обязанностей представителя Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан Павлова Александра Сергеевича.
3. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2002 года N 165 "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан" следующее изменение:
пункт 1 исключить.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан