Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369A қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қаңтардағы N 81 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.04. N 835 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Жоспардан тыс салықтық және бюджетке төленетiн өзге де мiндеттi төлемдерi Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына есепке алынатын шикiзат секторы ұйымдарының тiзбелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369A  қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
реттiк нөмiрлерi 2, 5, 7, 8, 9, 13, 14-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3 "Ембiмұнайгаз" ашық акционерлiк қоғамы";
реттiк нөмiрi 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4 "Теңiзшевройл" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi";
2) көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
тақырыптағы "өндiрiлген тауарларға," деген сөздерден кейiн "орындалған жұмыстар мен" деген сөздермен толықтырылсын;
"1 "Дөң кен-байыту комбинаты" ашық акционерлiк қоғамы" деген жол алынып тасталсын;
3) көрсетiлген қаулыға 3-қосымшада:
реттiк нөмiрлерi 2, 4, 5, 6, 7, 8-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3 "Ембiмұнайгаз" ашық акционерлiк қоғамы";
4) көрсетiлген қаулыға 4-қосымшада:
реттiк нөмiрлерi 1, 2-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2004 года N 81. Утратило силу постановлением Правительства РК от 4 сентября 2006 года N 835.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2006 № 835.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А "Об утверждении перечней организаций сырьевого сектора, по которым сверхплановые налоговые и иные обязательные платежи в бюджет зачисляются в Национальный фонд Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 2, 5, 7, 8, 9, 13, 14, исключить;
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"3 Открытое акционерное общество "Эмбамунайгаз";
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"4 Товарищество с ограниченной ответственностью "Тенгизшевройл";
2) в приложении 2 к указанному постановлению:
в заголовке после слов "на произведенные товары," дополнить словами "выполненные работы и";
строку "1 Открытое акционерное общество "Донской горно-обогатительный комбинат" исключить;
3) в приложении 3 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 2, 4, 5, 6, 7, 8, исключить;
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"3 Открытое акционерное общество "Эмбамунайгаз";
4) в приложении 4 к указанному постановлению;
строки, порядковые номера 1, 2, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан