Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 29 желтоқсандағы N 1761 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 қаңтардағы N 111 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 19 ақпандағы N 197 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 19 ақпандағы N 197 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексiнiң (Салық кодексі) 511-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Консулдық алымдардың ең төменгi және барынша жоғары базалық ставкаларының мөлшерлерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 29 желтоқсандағы N 1761 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 49-50, 593-құжат) мынадай толықтырулар енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Консулдық алымдардың ең төменгi және барынша жоғары базалық ставкаларының мөлшерлерi:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 16-1-жолмен толықтырылсын:
"16-1 Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнде
шетелдiктердiң асырап алуына берiлген Қазақстан
Республикасының азаматтарын-балаларын
консулдық есепке алу:
есепке алу        500 % aeк
есептен шығару    тегiн";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 29-1-жолмен толықтырылсын:
"29-1 Апостиль қою үшiн құжаттарды қабылдау және одан әрi жолдау (әрбiр құжат үшiн) 5-50 АҚШ доллары".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап екi ай өткен соң күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2001 года N 1761
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2004 года N 111. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2009 года N 197
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.02.2009 N 197 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
В соответствии со статьей 511 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2001 года N 1761 "Об утверждении базовых минимальных и максимальных размеров ставок консульских сборов" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 49-50, ст. 593) следующие дополнения:
базовые минимальные и максимальные размеры ставок консульских сборов, утвержденные указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 16-1, следующего содержания:
"16-1 Консульский учет в Министерстве
иностранных дел Республики Казахстан
детей-граждан Республики Казахстан,
переданных на усыновление (удочерение)
иностранцам:
постановка на учет                       500 % мрп
снятие с учета                           бесплатно";
дополнить строкой, порядковый номер 29-1, следующего содержания:
"29-1 Прием и препровождение документов
для апостилирования (за каждый документ) 5-50 долларов США".
2. Настоящее постановление вступает в силу по истечении двух месяцев со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан