Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 ақпандағы N 132 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19.  N 1411Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiстер бекітілсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 3 ақпандағы
N 132 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер
1. "2001-2005 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасында биотехнологиялық өнiм өндiрудi ғылыми-техникалық қамтамасыз ету және ұйымдастыру" республикалық ғылыми-техникалық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 26 маусымдағы N 871  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 24-25, 298-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "2001-2005 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасында биотехнологиялық өнiм өндiруді ғылыми-техникалық қамтамасыз ету және ұйымдастыру" республикалық ғылыми-техникалық бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлiмде "Қажеттi ресурстар және оларды қаржыландыру көздерi" деген бөлiмшенiң екіншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны iске асыруға байланысты көзделген қаржылық шығындар барлығы 600,5 млн. теңгенi құрайды, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 жылы - 77,2 млн. теңге; 2002 жылы - 98,0 млн. теңге; 2003 жылы - 138,0 млн. теңге; 2004 жылы - 142,468 млн. теңге; 2005 жылы - 144,832 млн. теңге";
"Қажеттi ресурстар және оларды қаржыландыру көздерi" деген 6-бөлiмнiң екіншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны iске асыруға байланысты көзделген қаржылық шығындар барлығы 600,5 млн. теңгенi құрайды, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 жылы - 77,2 млн. теңге; 2002 жылы - 98,0 млн. теңге; 2003 жылы - 138,0 млн. теңге; 2004 жылы - 142,468 млн. теңге; 2005 жылы - 144,832 млн. теңге";
"Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде 6-бағандағы реттiк нөмiрлерi 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы 47,88 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 жылы - 6,954 млн. теңге; 2002 жылы - 10,0 млн. теңге; 2003 жылы - 10,0 млн. теңге; 2004 жылы - 10,4 млн. теңге; 2005 жылы - 10,526 млн. теңге";
"Барлығы 29,49 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 жылы - 0,93 млн. теңге; 2002 жылы - 7,0 млн. теңге; 2003 жылы - 7,0 млн. теңге; 2004 жылы - 7,25 млн. теңге; 2005 жылы - 7,31 млн. теңге";

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2004 года N 132. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее пocтановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2004 года N 132
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В  постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2001 года N 871 "Об утверждении Республиканской научно-технической программы "Научно-техническое обеспечение и организация производства биотехнологической продукции в Республике Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 24-25, ст. 298):
в Республиканской научно-технической программе "Научно-техническое обеспечение и организация производства биотехнологической продукции в Республике Казахстан на 2001-2005 годы", утвержденной указанным постановлением:
абзац второй подраздела "Необходимые ресурсы и источники их финансирования" раздела 1. "Паспорт Программы" изложить в следующей редакции:
"Предусмотренные финансовые затраты, связанные с реализацией Программы, составляют всего 600,5 млн. тенге, в том числе по годам: в 2001 году - 77,2 млн. тенге; 2002 году - 98,0 млн. тенге; 2003 году - 138,0 млн. тенге; 2004 году - 142,468 млн. тенге; 2005 году - 144,832 млн. тенге";
абзац второй раздела 6. "Необходимые ресурсы и источники финансирования" изложить в следующей редакции:
"Предусмотренные финансовые затраты, связанные с реализацией Программы, составляют всего 600,5 млн. тенге, в том числе по годам: в 2001 году - 77,2 млн. тенге; 2002 году - 98,0 млн. тенге; 2003 году - 138,0 млн. тенге; 2004 году - 142,468 млн. тенге; 2005 году - 144,832 млн. тенге";
в разделе 8. "План мероприятий по реализации программы" в строках, порядковые номера 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 графу 6 изложить в следующей редакции:
"Всего 47,88 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2001 году - 6,954 млн. тенге; 2002 году - 10,0 млн. тенге; 2003 году - 10,0 млн. тенге; 2004 году - 10,4 млн. тенге; 2005 году - 10,526 млн. тенге";
"Всего 29,49 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2001 году - 0,93 млн. тенге; 2002 году - 7,0 млн. тенге; 2003 году - 7,0 млн. тенге; 2004 году - 7,25 млн. тенге; 2005 году - 7,31 млн. тенге";

"Барлығы 172,39 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 жылы - 8,641 млн. теңге; 2002 жылы - 11,63 млн. теңге; 2003 жылы - 49,63 млн. теңге; 2004 жылы - 51,099 млн. теңге; 2005 жылы - 51,39 млн. теңге";
"Барлығы 26,24 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 жылы - 7,33 млн. теңге; 2002 жылы - 4,6 млн. теңге; 2003 жылы - 4,6 млн. теңге; 2004 жылы - 4,73 млн. теңге; 2005 жылы - 4,98 млн. теңге";
"Барлығы 141,24 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 жылы - 26,576 млн. теңге; 2002 жылы - 28,0 млн. теңге; 2003 жылы - 28,0 млн. теңге; 2004 жылы - 28,97 млн. теңге; 2005 жылы - 29,694 млн. теңге";
"Барлығы 15,19 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 жылы - 0,498 млн. теңге; 2002 жылы - 2,1 млн. теңге; 2003 жылы - 4,1 млн. теңге; 2004 жылы - 4,2 млн. теңге; 2005 жылы - 4,292 млн. теңге";
"Барлығы 77,82 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 жылы - 14,39 млн. теңге; 2002 жылы - 15,52 млн. теңге; 2003 жылы - 15,53 млн. теңге; 2004 жылы - 16,0 млн. теңге; 2005 жылы - 16,38 млн. теңге";
"Барлығы 10,75 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 жылы - 0,66 млн. теңге; 2002 жылы - 2,45 млн. теңге; 2003 жылы - 2,45 млн. теңге; 2004 жылы - 2,53 млн. теңге; 2005 жылы - 2,66 млн. теңге";
"Барлығы 11,29 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 жылы - 0,86 млн. теңге; 2002 жылы - 2,55 млн. теңге; 2003 жылы - 2,55 млн. теңге; 2004 жылы - 2,65 млн. теңге; 2005 жылы - 2,68 млн. теңге";
"Барлығы 14,53 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 жылы - 0,843 млн. теңге; 2002 жылы - 3,35 млн. теңге; 2003 жылы - 3,35 млн. теңге; 2004 жылы - 3,477 млн. теңге; 2005 жылы - 3,51 млн. теңге";
"Барлығы 16,45 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 жылы - 0,72 млн. теңге; 2002 жылы - 3,85 млн. теңге; 2003 жылы - 3,85 млн. теңге 2004 жылы - 3,96 млн. теңге; 2005 жылы - 4,07 млн. теңге";
"Барлығы 37,23 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 жылы - 8,798 млн. теңге; 2002 жылы - 6,95 млн. теңге; 2003 жылы - 6,94 млн. теңге; 2004 жылы - 7,202 млн. теңге; 2005 жылы - 7,34 млн. теңге".
2. "2002-2006 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасының фармацевтика өнеркәсiбiн дамыту үшiн бiрегей фитопрепараттарды әзiрлеу және өндiрiске енгiзу" республикалық ғылыми-техникалық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 24 шiлдедегi N 996  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 27, 345-құжат):
көрсетілген қаулымен бекiтілген "2002-2006 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасының фармацевтика өнеркәсібін дамыту үшiн бірегей фитопрепараттарды әзiрлеу және өндiрiске енгiзу" республикалық ғылыми-техникалық бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлімдегі "Қажеттi ресурстар және оларды қаржыландыру көздерi" деген бөлiмшенiң екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны iске асыруға байланысты көзделген қаржылық шығындар барлығы 549,9 млн. теңгенi құрайды, оның iшiнде жылдар бойынша: 2002 жылы - 102,0 млн. теңге; 2003 жылы - 102,0 млн. теңге; 2004 жылы - 110,0 млн. теңге; 2005 жылы - 115,4 млн. теңге; 2006 жылы - 120,5 млн. теңге";
"Қажеттi ресурстар және оларды қаржыландыру көздерi" деген 6-бөлiмнiң екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны iске асыруға байланысты көзделген қаржылық шығындар барлығы 549,9 млн. теңгенi құрайды, оның iшiнде жылдар бойынша: 2002 жылы - 102,0 млн. теңге; 2003 жылы - 102,0 млн. теңге; 2004 жылы - 110,0 млн. теңге; 2005 жылы - 115,4 млн. теңге; 2006 жылы - 120,5 млн. теңге";

"Всего 172,39 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2001 году - 8,641 млн. тенге; 2002 году - 11,63 млн. тенге; 2003 году - 49,63 млн. тенге; 2004 году - 51,099 млн. тенге; 2005 году - 51,39 млн. тенге";
"Всего 26,24 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2001 году - 7,33 млн. тенге; 2002 году - 4,6 млн. тенге; 2003 году - 4,6 млн. тенге; 2004 году - 4,73 млн. тенге; 2005 году - 4,98 млн. тенге";
"Всего 141,24 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2001 году - 26,576 млн. тенге; 2002 году - 28,0 млн. тенге; 2003 году - 28,0 млн. тенге; 2004 году - 28,97 млн. тенге; 2005 году - 29,694 млн. тенге";
"Всего 15,19 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2001 году - 0,498 млн. тенге; 2002 году - 2,1 млн. тенге; 2003 году - 4,1 млн. тенге; 2004 году - 4,2 млн. тенге; 2005 году - 4,292 млн. тенге";
"Всего 77,82 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2001 году - 14,39 млн. тенге; 2002 году - 15,52 млн. тенге; 2003 году - 15,53 млн. тенге; 2004 году - 16,0 млн. тенге; 2005 году - 16,38 млн. тенге";
"Всего 10,75 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2001 году - 0,66 млн. тенге; 2002 году - 2,45 млн. тенге; 2003 году - 2,45 млн. тенге; 2004 году - 2,53 млн. тенге; 2005 году - 2,66 млн. тенге";
"Всего 11,29 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2001 году - 0,86 млн. тенге; 2002 году - 2,55 млн. тенге; 2003 году - 2,55 млн. тенге; 2004 году - 2,65 млн. тенге; 2005 - 2,68 млн. тенге";
"Всего 14,53 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2001 году - 0,843 млн. тенге; 2002 году - 3,35 млн. тенге; 2003 году - 3,35 млн. тенге; 2004 году - 3,477 млн. тенге; 2005 - 3,51 млн. тенге";
"Всего 16,45 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2001 году - 0,72 млн. тенге; 2002 году - 3,85 млн. тенге; 2003 году - 3,85 млн. тенге; 2004 году - 3,96 млн. тенге; 2005 году - 4,07 млн.тенге";
"Всего 37,23 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2001 году - 8,798 млн. тенге; 2002 году - 6,95 млн. тенге; 2003 году - 6,94 млн. тенге; 2004 году - 7,202 млн. тенге; 2005 - 7,34 млн. тенге".
2. В  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2001 года N 996 "Об утверждении Республиканской научно-технической программы "Разработка и внедрение в производство оригинальных фитопрепаратов для развития фармацевтической промышленности Республики Казахстан на 2002-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 27, ст. 345):
в Республиканской научно-технической программе "Разработка и внедрение в производство оригинальных фитопрепаратов для развития фармацевтической промышленности Республики Казахстан на 2002-2006 годы", утвержденной указанным постановлением:
абзац второй подраздела "Необходимые ресурсы и источники их финансирования" раздела 1. "Паспорт Программы" изложить в следующей редакции:
"Предусмотренные финансовые затраты, связанные с реализацией Программы, составляют всего 549,9 млн. тенге, в том числе по годам: в 2002 году - 102,0 млн. тенге; 2003 году - 102,0 млн. тенге; 2004 году - 110,0 млн. тенге; 2005 году - 115,4 млн. тенге; 2006 году - 120,5 млн. тенге";
абзац второй раздела 6. "Необходимые ресурсы и источники финансирования" изложить в следующей редакции:
"Предусмотренные финансовые затраты, связанные с реализацией Программы, составляют всего 549,9 млн. тенге, в том числе по годам: в 2002 году - 102,0 млн. тенге; 2003 году - 102,0 млн. тенге; 2004 году -110,0 млн. тенге; 2005 году - 115,4 млн. тенге; 2006 году - 120,5 млн. тенге";

"Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде "Болжанатын шығыстар (млн. теңге) деген бағандағы реттiк нөмiрлерi 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы 10,8 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2002 жылы - 2,0 млн. теңге; 2003 жылы - 2,0 млн. теңге; 2004 жылы - 2,2 млн. теңге; 2005 жылы - 2,3 млн. теңге; 2006 жылы - 2,3 млн. теңге";
"Барлығы 16,2 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2002 жылы - 3,0 млн. теңге; 2003 жылы - 3,0 млн. теңге; 2004 жылы - 3,3 млн. теңге; 2005 жылы - 3,4 млн. теңге; 2006 жылы - 3,5 млн. теңге";
"Барлығы 48,5 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2002 жылы - 9,0 млн. теңге; 2003 жылы - 9,0 млн. теңге; 2004 жылы - 9,7 млн. теңге; 2005 жылы - 10,3 млн. теңге; 2006 жылы - 10,5 млн. теңге";
"Барлығы 10,8 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2002 жылы - 2,0 млн. теңге; 2003 жылы - 2,0 млн. теңге; 2004 жылы - 2,2 млн. теңге; 2005 жылы - 2,3 млн. теңге; 2006 жылы - 2,3 млн. теңге";
"Барлығы 10,8 млн. теңге, оның ішінде жылдар бойынша: 2002 жылы - 2,0 млн. теңге; 2003 жылы - 2,0 млн. теңге; 2004 жылы - 2,2 млн. теңге; 2005 жылы - 2,3 млн теңге" 2006 жылы - 2,3 млн. теңге;;
"Барлығы 10,8 млн. теңге, оның ішінде жылдар бойынша: 2002 жылы - 2,0 млн. теңге; 2003 жылы - 2,0 млн. теңге; 2004 жылы - 2,2 млн. теңге; 2005 жылы - 2,3 млн. теңге; 2006 жылы - 2,3 млн. теңге";
"Барлығы 32,3 млн. теңге, оның ішінде жылдар бойынша: 2002 жылы - 6,0 млн. теңге; 2003 жылы - 6,0 млн. теңге; 2004 жылы - 6,4 млн. теңге; 2005 жылы - 6,9 млн. теңге; 2006 жылы - 7,0 млн. теңге";
"Барлығы 32,3 млн. теңге, оның ішінде жылдар бойынша: 2002 жылы - 6,0 млн. теңге; 2003 жылы - 6,0 млн. теңге; 2004 жылы - 6,4 млн теңге; 2005 жылы - 6,9 млн. теңге; 2006 жылы - 7,0 млн. теңге";
"Барлығы 10,8 млн теңге, оның ішінде жылдар бойынша: 2002 жылы - 2,0 млн. теңге; 2003 жылы - 2,0 млн. теңге; 2004 жылы - 2,2 млн. теңге; 2005 жылы - 2,3 млн. теңге; 2006 жылы - 2,3 млн. теңге;
"Барлығы 16,2 млн теңге, оның ішінде жылдар бойынша: 2002 жылы - 3,0 млн. теңге; 2003 жылы - 3,0 млн. теңге; 2004 жылы - 3,3 млн. теңге; 2005 жылы - 3,4 млн теңге; 2006 жылы - 3,5 млн. теңге";
"Барлығы 10,8 млн. теңге, оның ішінде жылдар бойынша: 2002 жылы - 2,0 млн. теңге; 2003 жылы - 2,0 млн. теңге; 2004 жылы - 2,2 млн. теңге; 2005 жылы - 2,3 млн. теңге; 2006 жылы - 2,3 млн. теңге";
"Барлығы 26,9 млн. теңге, оның ішінде жылдар бойынша: 2002 жылы - 5,0 млн. теңге; 2003 жылы - 5,0 млн. теңге; 2004 жылы - 5,5 млн теңге; 2003 жылы - 5,6 млн. теңге; 2006 жылы - 5,8 млн. теңге";

в разделе 8. "План мероприятий по реализации программы" в строках порядковые номера 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 графу "Предполагаемые расходы (млн. тенге)" изложить в следующей редакции:
"Всего 10,8 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2002 году - 2,0 млн. тенге; 2003 году - 2,0 млн. тенге; 2004 году - 2,2 млн. тенге; 2005 году - 2,3 млн. тенге; 2006 году - 2,3 млн. тенге";
"Всего 16,2 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2002 году - 3,0 млн. тенге; 2003 году - 3,0 млн. тенге; 2004 году - 3,3 млн. тенге; 2005 году - 3,4 млн. тенге; 2006 году - 3,5 млн. тенге";
"Всего 48,5 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2002 году - 9,0 млн. тенге; 2003 году - 9,0 млн. тенге; 2004 году - 9,7 млн. тенге; 2005 году - 10,3 млн. тенге; 2006 году - 10,5 млн. тенге";
"Всего 10,8 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2002 году - 2,0 млн. тенге; 2003 году - 2,0 млн. тенге; 2004 году - 2,2 млн. тенге; 2005 году - 2,3 млн. тенге; 2006 году - 2,3 млн. тенге";
"Всего 10,8 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2002 году - 2,0 млн. тенге; 2003 году - 2,0 млн. тенге; 2004 году - 2,2 млн. тенге; 2005 году - 2,3 млн. тенге; 2006 году - 2,3 млн. тенге";
"Всего 10,8 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2002 году - 2,0 млн. тенге; 2003 году - 2,0 млн. тенге; 2004 году - 2,2 млн. тенге; 2005 году - 2,3 млн. тенге; 2006 году - 2,3 млн. тенге";
"Всего 32,3 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2002 году - 6,0 млн. тенге; 2003 году - 6,0 млн. тенге; 2004 году - 6,4 млн. тенге; 2005 году - 6,9 млн. тенге; 2006 году - 7,0 млн. тенге";
"Всего 32,3 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2002 году - 6,0 млн. тенге; 2003 году - 6,0 млн. тенге; 2004 году - 6,4 млн. тенге; 2005 году - 6,9 млн. тенге; 2006 году - 7,0 млн. тенге";
"Всего 10,8 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2002 году - 2,0 млн. тенге; 2003 году - 2,0 млн. тенге; 2004 году - 2,2 млн. тенге; 2005 году - 2,3 млн. тенге; 2006 году - 2,3 млн. тенге";
"Всего 16,2 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2002 году - 3,0 млн. тенге; 2003 году - 3,0 млн. тенге; 2004 году - 3,3 млн. тенге; 2005 году - 3,4 млн. тенге; 2006 году - 3,5 млн. тенге";
"Всего 10,8 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2002 году - 2,0 млн. тенге; 2003 году - 2,0 млн. тенге; 2004 году - 2,2 млн. тенге; 2005 году - 2,3 млн. тенге; 2006 году - 2,3 млн. тенге";
"Всего 26,9 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2002 году - 5,0 млн. тенге; 2003 году - 5,0 млн. тенге; 2004 году - 5,5 млн. тенге; 2005 году - 5,6 млн. тенге; 2006 году - 5,8 тыс. тенге";

"Барлығы 53,9 млн. теңге, оның ішінде жылдар бойынша: 2002 жылы - 10,0 млн. теңге; 2003 жылы - 10,0 млн. теңге; 2004 жылы - 10,8 млн. теңге; 2005 жылы - 11,3 млн. теңге; 2006 жылы - 11,8 млн. теңге";
"Барлығы 107,9 млн. теңге, оның ішінде жылдар бойынша: 2002 жылы - 20,0 млн. теңге; 2003 жылы - 20,0 млн. теңге; 2004 жылы - 21,7 млн. теңге; 2005 жылы - 22,4 млн. теңге; 2006 жылы - 23,8 млн. теңге";
"Барлығы 150,9 млн. теңге, оның ішінде жылдар бойынша: 2002 жылы - 28,0 млн. теңге; 2003 жылы - 28,0 млн. теңге; 2004 жылы - 29,7 млн. теңге; 2005 жылы - 31,4 млн. теңге; 2006 жылы - 33,8 млн. теңге".
3.  Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.23  N 381 Қаулысымен.
4. "Инновациялық өндiрiстердi ғылыми-техникалық қамтамасыз етудiң 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 18 наурыздағы N 263  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 12, 132-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Инновациялық өндiрiстердi ғылыми-техникалық қамтамасыз етудiң 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлiмде "Қажеттi ресурстар және оларды қаржыландыру көздерi" деген бөлiмшенiң екіншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны iске асыруға байланысты көзделген қаржылық шығындар барлығы 545,0 млн. теңгенi құрайды, оның iшiнде жылдар бойынша: 2003 жылы - 169,0 млн. теңге; 2004 жылы - 184,0 млн. теңге; 2005 жылы - 192,0 млн. теңге";
"Қажеттi ресурстар және оларды қаржыландыру көздерi" деген 6-бөлiмнiң екіншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны iске асыруға байланысты көзделген қаржылық шығындар барлығы 545,0 млн. теңгенi құрайды, оның iшiнде жылдар бойынша: 2003 жылы - 169,0 млн. теңге; 2004 жылы - 184,0 млн. теңге; 2005 жылы - 192,0 млн. теңге";
"Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде "Болжанатын шығыстар (млн. теңге)" деген бағандағы реттiк нөмiрлерi 6, 7, 8, 9, 10-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы 123,12 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2003 жылы - 38,18 млн. теңге; 2004 жылы - 41,99 млн. теңге; 2005 жылы - 42,95 млн. теңге";
"Барлығы 81,75 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2003 жылы - 25,35 млн. теңге; 2004 жылы - 27,2 млн. теңге; 2005 жылы - 29,2 млн. теңге";
"Барлығы 98,1 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2003 жылы - 30,42 млн. теңге; 2004 жылы - 32,8 млн. теңге; 2005 жылы - 34,88 млн. теңге";
"Барлығы 136,25 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2003 жылы - 42,25 млн. теңге; 2004 жылы - 46,52 млн. теңге; 2005 жылы - 47,48 млн. теңге";

"Всего 53,9 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2002 году - 10,0 млн. тенге; 2003 году - 10,0 млн.тенге; 2004 году - 10,8 млн. тенге; 2005 году - 11,3 млн. тенге; 2006 году - 11,8 млн. тенге";
"Всего 107,9 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2002 году - 20,0 млн. тенге; 2003 году - 20,0 млн. тенге; 2004 году - 21,7 млн. тенге; 2005 году - 22,4 млн. тенге; 2006 году - 23,8 млн. тенге";
"Всего 150,9 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2002 году - 28,0 млн. тенге; 2003 году - 28,0 млн. тенге; 2004 году - 29,7 млн. тенге; 2005 году - 31,4 млн. тенге; 2006 году - 33,8 млн. тенге".
3.  (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 23.04.2008  N 381 )
4. В  постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2003 года N 263 "Об утверждении Программы научно-технического обеспечения инновационных производств на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 12, ст. 132):
в Программе научно-технического обеспечения инновационных производств на 2003-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
абзац второй подраздела "Необходимые ресурсы и источники их финансирования" раздела 1 "Паспорт Программы" изложить в следующей редакции:
"Предусмотренные финансовые затраты, связанные с реализацией Программы, составляют всего 545,0 млн. тенге, в том числе по годам: в 2003 году - 169,0 млн. тенге; 2004 году - 184,0 млн. тенге; 2005 году - 192,0 млн. тенге";
абзац второй раздела 6. "Необходимые ресурсы и источники финансирования" изложить в следующей редакции:
"Предусмотренные финансовые затраты, связанные с реализацией Программы, составляют всего 545,0 млн. тенге, в том числе по годам: в 2003 году - 169,0 млн. тенге; 2004 году - 184,0 млн. тенге; 2005 году - 192,0 млн. тенге";
в разделе 8 "План мероприятий по реализации программы" в строках порядковые номера 6, 7, 8, 9, 10, графу "Предполагаемые расходы (млн. тенге)" изложить в следующей редакции:
"Всего 123,12 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2003 году - 38,18 млн. тенге; 2004 году - 41,99 млн. тенге; 2005 году - 42,95 млн. тенге";
"Всего 81,75 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2003 году - 25,35 млн. тенге; 2004 году - 27,2 млн. тенге; 2005 году - 29,2 млн. тенге";
"Всего 98,1 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2003 году - 30,42 млн. тенге; 2004 году - 32,8 млн. тенге; 2005 году - 34,88 млн. тенге";
"Всего 136,25 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2003 году - 42,25 млн. тенге; 2004 году - 46,52 млн. тенге; 2005 году - 47,48 млн. тенге";

"Барлығы 105,78 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2003 жылы - 32,8 млн. теңге; 2004 жылы - 35,49 млн. теңге; 2005 жылы - 37,49 млн. теңге".

"Всего 105,78 млн. тенге, в т.ч. по годам: в 2003 году - 32,8 млн. тенге; 2004 году - 35,49 млн. тенге; 2005 году - 37,49 млн. тенге".