Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 10 ақпандағы N 157 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 10 ақпандағы
N 157 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. "Пайдалы қазбалардан кен орындарын алғаш ашушылар және оларды ашқаны үшін мемлекеттік сыйақылар беру туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 3 қазандағы N 1093 қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 40, 438-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 3 қазандағы N 1093 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 1 тамыздағы N 1048 қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 27, 313-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгертулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 9 тамыздағы N 987 қаулысымен  бекітілген, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 15-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 33, 313-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2004 года N 157
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 февраля 2004 года N 157
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 октября 1994 года N 1093 "Об утверждении Положения о первооткрывателях месторождений полезных ископаемых и государственных вознаграждениях за их открытие" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 40, ст. 438).
2. Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1995 года N 1048 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 октября 1994 года N 1093 " (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 27, ст. 313).
3. Пункт 15 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением  Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1996 года N 987 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 33, ст. 313).